ARCHYVAS
Arkivyskupo dekretai ir raštai | Arkivyskupo tekstai | Tarnybų dokumentai | Pastoracinė medžiaga | Informacinė medžiaga | „Kauno arkivyskupijos naujienos“

Pastoracinė medžiaga

PROJEKTAS:
KAUNO ARKIVYSKUPIJOS SIELOVADOS BENDRADARBIŲ TOBULINIMOSI PROGRAMA

Priedas: PROGRAMOS VYKDYMO TVARKARAŠTIS

Laikotarpis Metai/mėnuo Kas planuojama daryti

I ETAPAS
  2002 metai
I mėn. Spalis Programos projekto parengimas, pristatymas ir aptarimas su visomis suinteresuotomis institucijomis (KASK, Kauno ark. pastoracinė taryba, Nuolatinė dekanų taryba, dekanatų kunigų susirinkimai)
II mėn. Lapkritis I seminaras KASK grupės nariams, vesiantiems seminarus dekanatuose ir parapijose.Pasiskirstymas į komandas, vesiančias seminarus ir numatymas tobulinimosi seminarų datų.
III mėn. Gruodis A seminarai pirmuose 2 dekanatuose
2003 metai
IV mėn. Sausis A seminarai kituose 2 dekanatuoseSeminarų datų derinimas Kauno m. parapijų pastoracinėms taryboms
V mėn. Vasaris A seminarai likusiuose 3 dekanatuoseSeminarų datų derinimas Kauno dekanato parapijų pastoracinėms taryboms
VI mėn. Kovas Seminarai Kauno dekanato parapijų pastoracinėms taryboms(3 parapijos)
VII mėn. Balandis Seminarai Kauno dekanato parapijų pastoracinėms taryboms(3 - 4 parapijos)
VIII mėn. Gegužė Seminarai Kauno dekanato parapijų pastoracinėms taryboms(3 parapijos)
IX mėn. Birželis Kauno dekanato konferencija, skirta pastoracinių tarybų veiklai aptartiII seminaras KASK grupės nariams (patirties aptarimas, Programos II etapo planavimas)Pasiskirstymas į komandas, vesiančias seminarus ir numatymas tobulinimosi seminarų datų.
    II ETAPAS
X-XI mėn. Liepa – rugpjūtis B seminarų dekanatuose planavimasSeminarų datų derinimas rajonų centrų parapijų pastoracinėms taryboms
XII mėn. Rugsėjis B seminarai 2 dekanatuose
XIII mėn. Spalis B seminarai 2 dekanatuoseSeminarai rajonų centrų pastoracinėms taryboms (3 parapijos)