ATSAKYMAI

Klausimas:
  • Lenkijoje susipažinau su vienu iš bažnytinių judėjimu, kuris išvertus vadintųsi katališkoji geležinkelininkų asociacija (Lenkiškai būtų Katolickie Stowarzyszenie Kolejarzy Polskich). Įdomu, ar Lietuvoje yra šio judėjimo narių, ar toks Judėjimas yra iš vis Lietuvoje žinomas, užregistruotas. Ačiū. Eugenija

• Atsakymas:
  • Tokios organizacijos Lietuvoje nėra. Lenkijos Bažnyčioje apskritai labai paplitęs katalikų būrimasis į įvairias draugijas ir asociacijas profesiniu pagrindu. Lietuvoje tokių iniciatyvų nelabai pastebima, gal ir dėl mūsų Bažnyčios praeities, kai apskritai bet kokios religinės draugijos ir organizacijos buvo draudžiamos. Vis dėlto, jei atsirastų iniciatyvių žmonių, nebūtų jokių kliūčių panašų judėjimą steigti ir Lietuvoje.

• » Atgal į sąrašą    » Užduokite savo klausimą