ATSAKYMAI

Klausimas:
  • Ar nežadate uždrausti fotografavimus ir filmavimus Šv. Mišių metu? Kino-foto operatorių lakstymas po bažnyčią, blyksčių ''žaibavimas'' trikdo rimtį ir rodo nepagarbą pačiai Aukai. Nuotraukos ir filmai neduos žmogui naudos, jei jis teikiamų malonių nepriims širdimi. Reikėtų imti pavyzdį iš Italijos : šios šalies bažnyčiose pasirodę kino-foto operatoriai besąlygiškai išprašomi lauk.

• Atsakymas:
  • Filmuoti arba fotografuoti liturgijos metu nėra draudžiama. Kitas klausimas - kaip tai daroma? Fotografuojantiems ar filmuojantiems turi būti skirta speciali vieta. Jie turi taip atlikti savo darbą, kad netrukdytų apeigų rimties ir leistų tikintiesiems maldingai dalyvauti. Visur reikalingas saikas ir sveika nuovoka.

• » Atgal į sąrašą    » Užduokite savo klausimą