ATSAKYMAI

Klausimas:
  • Savo darbe turiu reikalu su Annales Quedlinburgenses (sv. Brunonas, pirma karta inrašytas žodis LIETUVA). Stebiuosi, kad iki dabar tai vien Lietuvos istorikų bei žurnalistu duona. Bažnycia šiai temai neskiria dėmesio. Kodel? Gal apsirinku? Juk "tukstantmetis" ne už kalnų. Leonas Stepanauskas, Journalist, Berlin.

• Atsakymas:
  • Tyrinėti Lietuvos "tūkstantmetį" reikėtų visiems, kurie turi šiam darbui kompetencijos. Noriu pastebėti, kad Bažnyčią sudaro ne tik vyskupai ir kunigai, bet ir pasauliečiai. Aš tikiu, kad tarp dabartinių Lietuvos istorikų ir žurnalistų yra tokių, kurie save laiko Bažnyčios nariais, todėl jiems linkiu gerų darbo rezultatų. O kunigams linkiu gerai atlikti savo tarnystę ir padėti Lietuvos žmonėms dvasiniai augti. Tūkstantmečio minėjimas negali apsiriboti tik praeities tyrinėjimu, bet reikalingas didelis pozityvus darbas statant dabartinę Lietuvą.

• » Atgal į sąrašą    » Užduokite savo klausimą