ATSAKYMAI

Klausimas:
  • As seniai domiuosi budizmu.Pries metus is Lamos gavau palaiminima ir dharmos varda.As krikstytas kataliku baznycioje.Ar tai reiskia kad as ekskomunikuotas?

• Atsakymas:
  • Domėtis kitomis religijomis nėra nuodėmė. Pirmiausia reikia gerai pažinti savo religija, nes jos gerai nepažįstant, galima lengvai susižavėti kitomis ir dėl to patirti didelių dvasinių nuostolių. Iš klausimo matyti, kad jūsų domėjimasis budizmu yra nuėjęs toliau, nei katalikui tiktų daryti. Kas yra ekskomunika? Tai laikinas ar visiškas atskyrimas nuo Katalikų Bažnyčios. Jeigu žmogus pradeda praktikuoti kitą tikėjimą, tuomet jis pats save "pašalina" iš Bažnyčios. Krikščioniškasis tikėjimas yra tokia didelė vertybė, kad žengiant bet kokį žingsnį į šalį, reikėtų daug kartų jį patikrinti. Linkiu jums nuoširdžiai ieškoti tiesos. Telaimina jus Dievas.

• » Atgal į sąrašą    » Užduokite savo klausimą