ATSAKYMAI

Klausimas:
  • Noreciau jusu paklausti,ar parapijos kunigas, rinkdamas rinklevas,gali reikalauti iš žmonių tam tikrų,kunigo nustatytų,piniginių sumų?ir ar yra kur nors įstarymas ar nutarimas,jog kiekvieną mėnasį šeima turi paaukoti tam tikrą,nustatytą sumą?

• Atsakymas:
  • Klebonas, vykdydamas didelius darbu, gali su tikinčiųjų bendruomene sutarti, kiek reikėtų aukoti, kad tuos darbus būtų galima nuveikti. Tačiau ir šiuo atveju negali būti jokios prievartos, tik priminimas. Parapiječiams galintiems , bet nenorintiems paremti parapijoje vykdomus darbus, reikėtų pamąstyti, ar galima tuomet save laikyti šios bendruomenės nariu. Tačiau jei žmogus neturi galimybės paremti vykdomus darbus, niekas neturi teisės iš jo reikalauti to, ko jis neišgali padaryti.

• » Atgal į sąrašą    » Užduokite savo klausimą