į pirmą puslapį

meniu

ATSAKYMAI

Klausimas:
  • Esu praktikuojantis katalikas ir noriu išgirsti konkretų atsakymą: Ar gali kunigai vėluoti į Šv.Mišias ?Aš esu daug dirbantis žmogus ,bet "malonumo"laiku neatvykti į darbą sau neleidžiu.O mūsų parapijos kunigai leidžia sau vieluoti ir 5 ,ir 10, ir 15 min.Apie išpažinčių klausymą nėra net ką kalbėti ,žinot čia kaip loterijoj eini į bažnyčia ir galvoji ar rasiu prieš mišias klausykloj kunigą ar ne? Dieve duok ,kad Šv.Mišias aukotų vyriausias mūsų parapijoje esantis kunigas Senkus,tuomet garantuotai prieš mišias atliksi išpažintį ir turėsi galimybę nesiblaškydamas dalyvauti Šv. Mišių aukoje bei nesidairyti kur kunigai ir kada jie teiksis ateiti.Kada išmoksim gerbti vieni kitus ir tausoti savo ir savo parapijiečių laiką?

• Atsakymas:
  • Jūsų pastaba yra teisinga. Iš tikrųjų, nepateisinama, kad kunigas, turėdamas vieną parapiją, vėluotų į savo pareigas. Ačiū kad nurodėte parapiją, todėl tikiuosi, kad ateityje kunigai bus punktualūs.

• » Atgal į sąrašą    » Užduokite savo klausimą