ATSAKYMAI

Klausimas:
  • Agitacija už ES galutinai sukompromitavo visą Lietuvos katalikų bažnyčios elitą. Kaip galima agituoti už tą naująją blogio imperiją - eurosojūzą. Lietuvos kunigai! Užuot skleidę valdžios suplanuotą melą, verčiau skelbkite tiesą apie tą bedievystės irštvą - EUROPOS SĄJUNGĄ.

• Atsakymas:
  • Yra momentų, kai turi pasisakyti kiekvienas žmogus. Tie momentai - tai tautos apsisprendimas už laisvę ir nepriklausomybę, o pastaruoju metu - apsisprendimas gyventi drauge su Europos tautomis ar likti Rytų įtakoje. Vyskupai ir kunigai, pasisakydami už ES, neteigia, kad Europos valstybėse viskas yra tobula, tik tvirtina, kad šis pasirinkimas yra geresnis, už tą padėtį , kurioje prievarta gyvenome 50 metų. Jeigu jūs esate jaunas ir gerai nepažįstate praeities, jus galima suprasti. Tačiau neapykanta, kuria tiesiog alsuoja Jūsų mintys, liudija, kad Jūs nesate nei jaunas, nei nieko nežinantis. Tačiau jei Jūs norite gyventi taip, kaip šiuo metu gyvena mūsų kaimynai rytuose, tada turite teisę balsuoti prieš ES ir Bažnyčia Jums nesutrukdys. Tik vertėtų pamąstyti, ką Jums dėl tokio pasirinkimo kada nors pasakys Jūsų vaikai ir anūkai?

• » Atgal į sąrašą    » Užduokite savo klausimą