ATSAKYMAI

Klausimas:
  • "Jeigu nuoširdžiai norite susitaikinti su Dievu, tikrai gausite atleidimą. Nėra tokios nuodėmės, kurios Dievas neatleistų, jei žmogus gailisi suklydęs. " Cituoju jūsų atsakymą dėl klausimo apie abortą. Jūs patys sau prieštaraujat. Jeigu nėra tokios nuodėmės, kurios Dievas neatleidžia, jei žmogus gailisi suklydęs, tai kodėl skyrybos ir nauja santuoka atskiria žmogų nuo bažnyčios? Jei žmogus pripažįsta, kad jo pirmoji santuoka buvo klaida ir jis gailisi, kodėl jis neturi galimybės atlikti išpažinties ir priimti komunijos jei veda antrą kartą? Ar jūs norit pasakyt, kad skyrybos yra didesnė nuodėmė už vaiko nužudymą???

• Atsakymas:
  • Daug dalykų sumaišote į vieną krūvą. 1.Dievas tikrai atleidžia net sunkiausią nuodėmę, jei žmogus gailisi ir pasiryžta nenusidėti. 2. Jei žmogus antrą kartą susituokia tik civiliškai, jis neatsiskiria nuo Bažnyčios, tik negali eiti išpažinties ir priimti Komuniją, nes negali pasiryžti gyventi be šeimyninių santykių. Kaip tik tokie žmonės turi palaikyti ryšį su Bažnyčia, melstis ir stengtis vaikus išauklėti gerais žmonėmis ir krikščionimis.

• » Atgal į sąrašą    » Užduokite savo klausimą