ATSAKYMAI

Klausimas:
  • Laba diena,labai prašyčiau,kad atsakytumėt i mano klausimą:neseniai mūsų parapijos klebonas pasakė,kad jeigu i mišias nors truputį pavėluojama,tuomet laikoma ,kad mišios neišklausytos. iš senesnių laikų atsimenu,kad buvęs klebonas sakydavo,jog jeigu suspėji iki aukojimo ir išeini gavęs palaiminimą,mišios laikomos išklausytomis.O mums čia didžiulė problema,nes sekmadienį mišios būna tik 10 val,o mes esam ūkininkai ir jei dar iki to laiko kaip nors ir suspėtume nudirbt ryto darbus,bet pieno surinkėjai pagal savo grafiką atvažiuoja apie 10 val,taip kad labai dažnai tenka i mišias pavėluoti 5-10 min.tai ar taip išeina,kad mes veltui važiuojam į bažnyčią?

• Atsakymas:
  • Mišių pradžioje esanti Dievo Žodžio liturgija taip pat yra svarbi, tačiau tikrai neveltui važiuojate į Mišias, net jei kažkiek ir pavėluojate. Dievo palaimos jums.

• » Atgal į sąrašą    » Užduokite savo klausimą