ATSAKYMAI

Klausimas:
  • Laba diena, Esu katalikė. Aišku, kaip ir visi žmonės darau nuodėmes, nors to ir nenorėdama. Tačiau lankausi kas sekmadienį Bažnyčioje. Dirbu darbą prie kompiuterio. Gyvenu mažai judrų gyvenimą. Pastaruoju metu pradėjau blogai jaustis. Kamuoja nuolatiniai stuburo, nugaros skusmai. Vaistai nepadeda. Viena gydytoja rekomendavo užsiimti joga. Kos Bažnyčios požiūris į tai?

• Atsakymas:
  • Jogos pratimai, žvelgiant į juos grynai fiziologiniu požiūriu, neturi savyje nieko, kas būtų priešinga krikščionių tikėjimui. Netgi rekomenduojamas mąstymas, darant pratimus, daugiau susijęs su būtinybe ilgiau išlaikyti kurią nors konkrečią pozą. Jei sugebėsite tokiu atveju rasti savyje gerų minčių, o dar labiau - susijusių su krikščionišku tikėjimu ar tiesomis - tikrai niekuo nepažeisite Bažnyčios skelbiamų principų. Joga būtų priešinga krikščionybei tik tada, jei tai keistų žmogaus pasaulėžiūrą.

• » Atgal į sąrašą    » Užduokite savo klausimą