ATSAKYMAI

Klausimas:
  • Ar gali katalikas vesti pravoslavę? Jei ne, tai ką reikia daryti? Mes labai norime susituokti Katalikų bažnyčioje.

• Atsakymas:
  • Jokių kliūčių tam nėra, svarbu, kad pravoslaviškoji pusė sutinka tuokti katalikų bažnyčioje. Jūs turite nueiti pas savo parapijos kleboną, kuris atlieka visą numatytą apklausą. Kataliko bus paprašyta pristatyti krikšto pažymą. Taip pat katalikas šiuo atveju pasirašo pasižadėjimą, kad, tuokdamasis su nekataliku, įsipareigoja laikytis katalikų tikėjimo ir rūpintis, kad visi santuokoje gimę vaikai būtų krikštijami ir auklėjami katalikiškai. Turint šiuos dokumentus, klebonas kreipiasi į vyskupą, prašydamas leisti palaiminti šią santuoką. Galiu patikinti, kad leidimai išduodami be jokių kliūčių. Gero ir mielo, laimingo ir krikščioniško Jums bendro gyvenimo!

• » Atgal į sąrašą    » Užduokite savo klausimą