į pirmą puslapį

meniu

ATSAKYMAI

Klausimas:
  • Norėčiau informacijos apie tai , kaip dabar numatoma , mokiniai pasirinkę ne etiką ,o tikybą - bus sekmadieniais tikybos mokomi bažnyčioje. Ar tai privaloma , kiek šiam kursui praeiti numatyta laiko , apmokėjimas ? Kokiu mastu tai bus taikoma? Kas nutarė šią sistemą taikyti? Ačiū.

• Atsakymas:
  • Tikybos pamokos yra skirtos moksleivių teoriniam susipažinimui su tikėjimo dalykais, o konkrečiai religinei praktikai - išpažinčiai, Komunijai, Sutvirtinimui jie yra ruošiami per parapijinę katekezę, kuri vykdoma bažnyčioje ar kitoje tam tikslui skirtoje patalpoje. Šią tvarką, kurios laikomasi visoje Bažnyčioje, konkrečioje vyskupijoje įveda vyskupas. Apmokėjimo vyskupai paprastai nereglamentuoja, tačiau jei kažkas padeda vaikams įsisąvinti reikalingas žinias ir praktikas, mano nuomone, derėtų jiems palikti, kad ir nedidelę auką.

• » Atgal į sąrašą    » Užduokite savo klausimą