į pirmą puslapį
  archyvas    
 
 
meniu

ATSAKYMAI

Klausimas:
  • Ar gali tuoktis nepriėmę Sutvirtinimo sakramento?

  • Atsakymas:
  • Santuokos sakramentas - tai sakramentas tarp pakrikštytųjų. Sutvirtinimo sakramento priėmimas nėra būtinas, nors labai pageidautinas. Kanonų teisės kodekso kan. 1065 § 1 nurodo, kad katalikai, dar nepriėmę sutvirtinimo sakramento, jei tai nesudaro didelio nepatogumo, jį prieš santuoką turėtų priimti.

  • » Atgal į sąrašą    » Užduokite savo klausimą

     

     

    © Kauno arkivyskupijos kurija
    Atnaujinta 2002 05 10

    © Katalikų interneto tarnyba, kit@lcn.lt
    Rašykite: info@kn.lcn.lt