ATSAKYMAI

Klausimas:
  • Labai stengiuosi, kad mano kaip krikscionio ivaizdis siais laikais,kai taip sunkiai vaduojamasi is vergoves, butu kuo geresnis. Patarkite, kaip reaguoti i "Lietuvos ryto"TV laida apie girto kunigo vepeliojimus ir dainuskas:salia kelio karciama...

• Atsakymas:
  • Toks kunigo elgesys, kurį pademonstravo minėtoji laida, negali nežeisti kiekvieno doro Bažnyčios nario. Gal padėtį šiek tiek lengvina tik ta aplinkybė, kad visa tai, kas buvo rodyta, yra buvę maždaug prieš dešimtį metų. Galima tikėtis, kad daug ką kunigas jau yra apgailėjęs. Jei nebūtų apgailėjęs ir pataisęs savo gyvenimo , toks kunigas geriau kad netarnautų altoriui, nes nekunigiškas elgesys piktina žmones ir Bažnyčiai neša didelę žalą. Kadangi Bažnyčią sudaro ne šventieji, bet nusidėjėliai, todėl, kad ir kaip būtų skaudu, neišvengsime tiek tikinčiųjų, tiek kunigų suklydimų bei nuopuolių. Yra tik vienas kelias: padėti vieni kitiems malda, protingu žodžiu, o kai kada ir administracinėmis priemonėmis. Kitų klaidos tegu paskatina mus dar uoliau siekti didesnės ištikimybės Evangelijai.

• » Atgal į sąrašą    » Užduokite savo klausimą