ATSAKYMAI

Klausimas:
  • Asmeninis klausimas. Pries trylika metu (dar mokydamasis vidurineje mokykloje) emiau lankytis baznycioje "Tikejimo zodis" (nors buvau krikstytas kaip katalikas). Budamas tos baznycios lankytoju susituokiau ir ten gavau santuokos palaiminima (jie santuokos nevadina sakramentu, tiesiog sutuoktiniai prisiekia vienas kitam istikimybe liudytoju akivaizdoje ir visi susirinkusieji juos palaimina). Taciau su laiku "naujoviu troskulys" praejo ir jau kuris laikas esu sugrizes i Kataliku Baznycia. Taciau nezinau atsakymo i klausima ar Kataliku Baznycios akimis esu gaves santuokos sakramenta ir ar vedybu apeigu nereikia pakartoti Kataliku Baznycioje? Dekoju uz atsakyma.

• Atsakymas:
  • Jeigu priklausote Katalikų Bažnyčiai, tai Jūsų santuoka turi būti palaiminta tik Katalikų Bažnyčioje!

• » Atgal į sąrašą    » Užduokite savo klausimą