ATSAKYMAI

Klausimas:
  • Gerbiamas Ganytojau, noreciau paklausti kodel Marijos legiono nariai samoningai neklauso klebono nurodymu del bendru liturginiu nuostatu pamaldu metu? Man atrodo, kad si ir kitos maldos grupes neturetu isiskirti is bendro parapijos gyvenimo, o buti gyva pastoracijos ir dvasinio gyvenimo lastele, o ne zmoniu grupe, tarsi norincia pasirodyti sventesniais uz visus kitus. Marijos legionas turi savo nuostatus ir atsakingus asmenis. Manyciau, kad tie visi dalykai turi buti suderinti su vyskupu ir vietos klebonu, kad maldos grupes veikla nesudarytu itampos ar nesutarimu tarp vadovaujanciuju parapijai ir pavieniu zmoniu. Kalbedamas su kai kuriais Kauno m. kunigais bei su kunigais is kitu vyskupiju, pastebejau, kad su Marijos legionu daznai buna nesusipratimu. Ar ne laikas konkreciai pazvelgti i sita klausima ir rasti budu, kurie padetu isspresti sita dalyka?

• Atsakymas:
  • Arkivyskupija turi ir kiek kitokios informacijos, būtent, kad ML nariai veikia bendraudami su klebonais. Todėl patariame su konkrečiais pastebėjimais tiesiogiai kreiptis į Kuriją.

• » Atgal į sąrašą    » Užduokite savo klausimą