ATSAKYMAI

Klausimas:
  • Noretume vaikus krikstyti Jezuitu baznycioje (nepriklausome siai parapijai), bet kaip supratau tam reikia gauti vyskupo leidima. Ar tai tiesa? Jei taip, tai kaip si leidima gauti ir kodel jis reikalingas? Aciu uz atsakyma.

• Atsakymas:
  • Jėzuitų bažnyčia yra neparapijinė, visų pirma skirta vienuolynui, tuo tarpu vaikus tėvai pagal bažnyčios nuostatus turi krikštyti parapijos bažnyčioje. Jėzuitų bažnyčia neturi netgi krikšto registracijų knygų. Norint gauti leidimą, dėl jo kreipiasi bažnyčios rektorius, pateikdamas pakankamai rimtus argumentus, o ne vien tik norą krikštyti kūdikį toje bažnyčioje. Vis tiktai laikomasi bendro principo, kad vienuolynų bažnyčiose neteikiami sakramentai, susiję su šeimos gyvenimo momentais. Norėčiau paraginti Jus dėl krikšto sakramento kreiptis į savo parapiją.

• » Atgal į sąrašą    » Užduokite savo klausimą