ATSAKYMAI

Klausimas:
  • Prasau pasakyti:kokiu reikia dokumentu stojant i Religijos studijų kolegija? Koks mokestis uz studijas? Ar ribojamas amzius stojanciuju? Aciu

• Atsakymas:
  • Norintieji stoti į Religijos studijų kolegiją dokumentus gali pristatyti iki rugpjūčio 7 d., pirmadieniais – penktadieniais nuo 9.00 iki 15.00, adresu: Papilio 5, Kaunas, LT – 44275, tel./faks 320641. Stojamasis egzaminas (teologijos pagrindų ir psichologijos testas) vyks rugpjūčio 9 d. 10 val.

Į Religijos studijų kolegiją priimami Lietuvos Respublikos gyventojai, įgiję vidurinį išsilavinimą. Stojančiųjų amžius iki 50 metų. Stojantieji priėmimo komisijai pateikia šiuos dokumentus: - prašymą (pildomas vietoje); - dokumentą apie baigtą vidurinį mokslą (originalą ir kopiją); - keturias fotonuotraukas ( 3x4 cm.); - pasą (originalą ir jo paskutinio puslapio kopiją); - išrašą iš valstybinio socialinio draudimo pažymėjimo (turintiems darbo stažą) ir pažymėjimą iš darbovietės; - savo parapijos klebono rekomendaciją; - susituokusiems santuokos sakramento liudijimą (originalą ir jo kopiją). Už dokumentų sutvarkymą imamas mokyklos nustatytas mokestis – 20,-Lt.

Priėmimas vyksta konkurso tvarka. Priimami studijuoti 60 daugiausia balų surinkusių stojančiųjų.

Studentai į paskaitas turės atvykti kas antrą savaitgalį, t.y. penktadienį ir šeštadienį. Studijų trukmė – 4 metai, studijos neakivaizdinės. Studijos Religijos studijų kolegijoje užbaigiamos rašant baigiamąjį specialybės dalykų darbą.

Baigę Religijos studijų kolegiją absolventai įgis neuniversitetinio aukštojo mokslo diplomą, suteikiantį Katalikų religijos (tikybos) mokytojo kvalifikaciją ir galės dirbti tikybos mokytojais su vietos Vyskupo raštišku leidimu (kanoniniu siuntimu).

Norintieji stoti į Religijos studijų kolegiją Teologijos pagrindų egzaminui gali ruoštis iš Katalikų Bažnyčios Katekizmo, išleisto Tarpdiecezinės katechetikos komisijos 1996 m.; jį taip pat galima rasti ir internete: http://katekizmas.lcn.lt/

• » Atgal į sąrašą    » Užduokite savo klausimą