ATSAKYMAI

Klausimas:
  • Laba diena, Gal galesite atsakyti i mano klausima. Is pazistamu esu girdejusi, jog kai kuriose parapijose steigiamos darbo vietos sekretorems. Ar apie tokias ar panasias darbo vietas skelbiama kur nors internete? Aciu.

• Atsakymas:
  • Taip, kai kurios parapijos yra įdarbinusios referentes, tačiau tai nėra visuotinai taikoma praktika ir bent jau neteko matyti, kad dėl to būtų skelbiami oficialūs konkursai, tuo labiau internete. Taip yra todėl, kad darbui parapijos referentu nepakanka vien profesinio išsilavinimo, tačiau drauge reikalaujama, kad tai būtų tikintis, užsiangažavęs parapijos bendruomenės gyvenime ir aktyvus katalikas. Šiaipjau apie tokios darbo vietos reikalingumą sprendžia pati parapijos bendruomenė drauge su klebonu. Atsižvelgiant į materialines galimybes tikrai ne kiekviena parapija gali sau tai leisti. Žinoma, galima manyti, kad ateityje tokių darbuotojų Bažnyčioje daugės dar ir todėl, kad pasauliečiai yra raginami aktyviau dalyvauti bendruomenės gyvenime.

• » Atgal į sąrašą    » Užduokite savo klausimą