ATSAKYMAI

Klausimas:
  • Neseniai per Mažają Studiją buvo skaitoma knyga "Egzorcistas pasakoja". Jos įvade leidėjai apgailestavo, kad Bažnyčia nesinaudoja Kristaus Jai palikta galia gydyti velnio pavergtuosius. Ar šėtonas nurašytas į mitų sritį?? Ar Lietuvos KB yra tokia tarnystė - egzorcistas? [Klausia ne satanistas ir ne religinis pamišėlis-nes tik jie tokiomis temomis domisi.Žinau ir tikiu ,kad Dievo meilė stipresnė už Kaltintojo neapykantą]

• Atsakymas:
  • Kauno arkivyskupijoje egzorcistu yra paskirtas Mons. Pranciškus Tamulevičius. O šėtonas tikrai nėra nurašytas į mitų sritį! Kristus ne vieną kartą Naujajame Testamente kalba apie šėtoną, tačiau visuomet pabrėžia, jog piktasis yra nugalėtas Dievo. To įkvėpta Bažnyčia vykdo šią pasiuntinybę, tačiau egzorcisto pareigas tikrai gali eiti ne kiekvienas dvasininkas. Viena iš pagrindinių sąlygų sėkmingai veiklai - jo paties gyvenimo būdas, nuoširdus tikėjimas ir sugebėjimas įžvelgti žmogaus vidų. Su egzorcisto tarnyste susijusi ir dvasių atpažinimo dovana. Bažnyčia visuomet labai atsargiai žiūri į galimus piktosios dvasios apsėdimus, tačiau drauge parodo ir nepaprastą pasitikėjimą Dievo galybe, išvaduojančia žmogų iš blogio pinklių.

• » Atgal į sąrašą    » Užduokite savo klausimą