ATSAKYMAI

Klausimas:
  • Garbė Jėzui Kristui.Norėčiau paklausti,kokiomis sąlygomis ir kada galima priimti sutvirtinimo sakramentą?Ar tai reikėtų aptarti su klebonu?

• Atsakymas:
  • Sutvirtinimo sakramentas teikiamas maždaug keturiolikos metų sulaukusiems jaunuoliams, jau priėmusiems pirmąją Komuniją. Šiam sakramentui yra rengiama parapijose. Tinkamai pasirengusiam jaunuoliui klebonas išduoda sutvirtinimo kortelę, kurią reikia pateikti Sutvirtinimo sakramentą atvykusiam teikti vyskupui. Tikintieji raginami Sutvirtinimo sakramentą priimti savo parapijoje, tuo labiau, kad ir vyskupai stengiasi dažniau aplankyti visas parapijas. Esant rimtam reikalui ir turint savo parapijoje išduotą sutvirtinimo kortelę, galima šį sakramentą priimti ir kitur, tačiau, kaip matote, be parapijos klebono apsieiti nepavyks.

• » Atgal į sąrašą    » Užduokite savo klausimą