ATSAKYMAI

Klausimas:
  • http://www.skrynia.lt/modules.php?name=News&file=article&sid=941 Kaip vertinate tokius straipsnius?

• Atsakymas:
  • Straipsnyje yra keliama problema: ar geriau teikti sakramentus konvejeriu, kaip tai šiuo metu daroma kai kuriose bažnyčiiose ar ieškoti geresnės išeities. Kun. A.Saulaitis siūlo, jog geriau būtų, jei nebūtų konvejerio, bet santuokos būtų teikiamos vienu metu kelioms poroms. Reikėtų pastebėti kitą labai aktualią problemą: jaunavedžiai kartais renkasi kai kurias bažnyčias dėl to, kad kunigas nesirūpina jaunavedžius rimtai ruošti Santuokos sakramentui. Šiuo atveju vyskupas turėtų įsikišti ir tokį konvejerį sustabdyti. Tačiau jei kunigas rimtai ruošia santuokai ir jaunavedžiai vistiek nori tuoktis jo vadovaujamoje bažnyčioje, tuomet kelti administracines kliūtis vargu ar būtų išeitis, nes, nors ir patariama tuoktis savo parapijos bažnyčioje, tačiau nedraudžiama santuokos palaiminimą priimti ir kitur.

• » Atgal į sąrašą    » Užduokite savo klausimą