ATSAKYMAI

Klausimas:
  • prašau man padėti ir patarti ka daryti: neseniai buvau pas čigone mestis kortų ir ji beburdama pasakė kad aš esu prakeikta ir kad tas prakeikimas užgrius ant vieno iš mano vaikų,kad gali net baigtis labai blogai net jo mirtimi.net nežinau ka daryti auginu dvi mergaites ir labai bijau kad joms nieko nenutiktų.jos dar nei dviejų metukų neturi.Ji sakė kad galetų padėti bet man rei kia duoti du tūkstančius litų,tokių pinigų aš neturiu.ar gali man padėti bažnyčia,jei aš užsipirkčiau sau ir savo šeimai šv.mišias.jei tai p kiek man jų reiktų.ar jos man padėtų,nes apie prakeikima jau nepirma motris man sako.

• Atsakymas:
  • Tai, ką Jūs vadinate "kortų metimu", yra prietarai, kurie, pagal Bažnyčios mokymą, yra nuodėmė prieš tikėjimą. Labai patarčiau nebekartoti tokių žygių, o dabar atlikti nuoširdžią išpažintį. Joks prakeikimas nepalies žmogaus, turinčio ramią sąžinę. Na, o čigonės pasiūlymą pilnai suprantu: jai visai neblogai pasirodė uždirbti iš Jūsų porą tūkstančių... Ko gero, ir kitos Jums apie tariamą "prakeikimą" kalbėjusios moterys buvo ne kuo geresnės už tą čigonę. Kiek vis dėlto pas mus daug žmonių, norinčių išnaudoti kitą žmogų! Matote, mūsų likimą tvarko ne čigonės ar mįslingi prakeikimai, bet Dievas, kuris yra aukščiau bet kokio blogio ir myli mus. Tik nuo mūsų priklauso, ar mes Juo pasitikėsime ir ar išlaikysime savo sielos ramybę. Bet koks troškimas sužinoti savo tariamą "ateitį", bėgiojimas pas būrėjas ar noras apspręsti ją horoskopų ar magijos pagalba reiškia tik viena: nepasitikėjimą Dievo globa. Jei turėsite galimybę, paprašykite, kad Jūsų intencija būtų aukojamos Šv. Mišios, tačiau pasakyti, kad reikia konkretaus Mišių skaičiaus, niekaip nesiryžčiau. Bet koks mėginimas įvardyti sumą, skaičių, atliekamų darbų kiekį kvepia savanaudiškumu ir apgavyste. Būkite tikra, kad per maldą ir sakramentinį gyvenimą tikrai rasite ramybę savo sielai, tik dera neužmiršti nuoseklumo ir garbingumo.

• » Atgal į sąrašą    » Užduokite savo klausimą