ATSAKYMAI

Klausimas:
  • Labai norėčiau sužinoti apie krikštą, tai būtent kokio amžiaus kūdikėlis gali būti krikštijamas?Dabar gyvename Kaune, bet krikštyti norėčiau savo gimtame miestelyje, savo buvusioje parapijoje,ar taip galima ir jei taip tai kokius dokumentus reikės pristatyti?Girdėjau ,kad yra krikšto tėveliams ir tėveliams paskaitėlės , kada jos vyksta?Prieš kiek laiko reikia susitarti dėl krikšto?Išanksto dėkoju už atsakymus.

• Atsakymas:
  • Patariama kūdikėlį pakrikštyti kuo greičiau. Tikslingiausia krikštyti toje parapijoje, kurioje pastoviai gyvenama, tačiau niekas negali uždrausti pakrikštyti vaikelį ir savo gimtojoje parapijoje. Patariama prieš krikštą tėvams ir krikšto tėvams atnaujinti savo tikėjimo žinias ir išklausyti organizuojamas paskaitėles, jeigu parapijoje jos yra organizuojamos.

• » Atgal į sąrašą    » Užduokite savo klausimą