į pirmą puslapį
  archyvas    
 
 
meniu

NAUJIENOS

Katalikų tėvų asociacijos seminarų ciklas Kaune (2009.02.14–18)

Vasario 14–18 d. Kaune vyko tarpusavio santykių konsultantės Marie Maquaire iš Prancūzijos seminarų ciklas „Kiek kartų turiu atleisti? 77 kartus?“, kurį surengė Katalikų tėvų asociacija. Dauguma seminarų vyko Šv. Pranciškaus Ksavero (Jėzuitų) bažnyčioje. Seminarai, skirti šeimoms bei mokytojams, susilaukė didelio susidomėjimo – į juos susirinko auditorija iš įvairių Lietuvos miestų.

Konsultantė Marie  Maquaire, trumpai pristatydama savo istoriją, darbo patirtį stengėsi vaizdžiai paaiškinti, koks svarbus žmogaus subrendimui ir laimingam gyvenimui yra atleidimas bei atsiprašymas – naujų santykių pradžia ir pagrindas. Seminare M. Maquaire kalbėjo apie santykių gydymą atleidimu, aiškino, kaip atpažinti bendravimo problemų šaknį, per konkrečius pavyzdžius pateikė būdų ir priemonių, kaip atleisti artimiesiems. Atskirai buvo kalbama apie atleidimą sau, savo sutuoktiniui(-ei), tėvams, seneliams. Paskutiniame seminare aptarta, kaip atleisti Dievui ir Bažnyčiai.

Šie seminarai buvo surengti Ruklos „Geležinio vilko“ bataliono kariams, Kauno jėzuitų gimnazijos ir Vievio sanatorinės mokyklos mokiniams bei mokytojams.

Tarpusavio santykių konsultantė Marie Maquaire birželio mėn. ketina atvykti į Pakutuvėnų stovyklą, o po metų vėl bus surengtas seminarų ciklas Kaune.

Svetlana Adler-Mikulėnienė

« atgal

 

 

© Kauno arkivyskupijos kurija
Atnaujinta 2002 05 10

© Katalikų interneto tarnyba, kit@lcn.lt
Rašykite: info@kn.lcn.lt