Jaunimo vakaras apie Sekminių malonę Kaune (2009.05.20)

Gegužės 20 d. 50 jaunuolių, studijuojančių, besimokančių vidurinėse mokyklose, aktyviai veikiančių parapijų jaunimo grupėse, dalyvavo Kauno arkivyskupijos Jaunimo centre šios institucijos iniciatyva surengtame vakare, kuris buvo pavadintas „Sekminių malonė. Ką tai reiškia?“ (plg. Apd 2, 12) ir skirtas atviromis širdimis pasirengti artėjančioms Sekminėms.

Daugelį atėjusių patraukė numatytasis pokalbis ir malda su misionieriumi iš Kanados Vincu Kolyčiumi, turinčiu didžiulę patirtį atsinaujinimo Šventojoje Dvasioje tarnystėje ir jau ne pirmąsyk viešinčiu Lietuvoje. Savo ir savo šeimos gyvenimo, išvykimo iš Lietuvos fragmentais, žaismingais pavyzdžiais nuoširdžiai su jaunimu pasidalijęs V. Kolyčius paliudijo nepaprastą, jį, jo artimuosius bei aplinkos žmones pakeitusią Šventosios Dvasios patirtį. V. Kolyčius kalbėjo apie jos pripildymą ir mokymą gyventi Dievo žodžiu kasdienybėje, kvietimą burti žmones, kviesti į maldos grupes.

Pasak Jaunimo centro darbuotojos Linos Žadvydaitės, ypač įsimintinas jaunuoliams pasirodė V. Kolyčiaus kvietimas būti savimi, nes Dievas neieško geresnių. Jis žmones pažįsta, jais pasitiki ir myli tokius, kokie yra. Anot misionieriaus, kiekvienas yra savitai sukurtas, ir būtent tokio žmogaus reikia, kad Dievo planas būtų įgyvendintas. V. Kolyčius kalbėjo apie Sekmines kaip Bažnyčios gimtadienį, malonų ir brangų laiką, kuriuo jis drąsina priimti Šventosios Dvasios vedimą ir jį skelbti kitiems.

Vakaro dalyviai, pakviesti malda atverti Sekminių malonei savo širdis, drauge su arkivyskupijos Jaunimo ir Šeimos centrų darbuotojais bei Kauno kunigų seminarijos auklėtiniais drauge šlovino Viešpatį giesmėmis, V. Kolyčius už norinčius meldėsi užtarimo malda.

Kauno arkivyskupijos informacijos tarnyba, tel. 40 90 25, info@kn.lcn.lt

« atgal