į pirmą puslapį
  archyvas    
 
 
meniu

NAUJIENOS

VDU KTF evangelizaciniai renginiai mokyklose

Kovo 24 d. VDU Katalikų teologijos fakulteto (KTF) atstovai lankėsi Kauno „Purienų“ vidurinėje mokykloje. Po pamokų aktų salėje rinkosi 9–12 klasių mokiniai, į susitikimą atėjo tikybos mokytojos, mokyklos administracijos atstovai, direktorė Danguolė Žekevičienė.

KTF dekanas dr. Benas Ulevičius pristatė kartu atvykusius KTF magistrantą Paulių Minkevičių ir KTF studentų evangelizacinės ir katechetinės veiklos koordinatorę Giedrę Barčkutę. Paulius trumpai papasakojo Jobo istoriją ir pagiedojo apie Jobo dvasinius išgyvenimus. Tai buvo įvadas į savo atsivertimo liudijimą. Paprastai ir atvirai Paulius papasakojo apie netikėjimą, ieškojimus, abejones ir galiausiai per kančią atrastą Dievą. KTF dekanas kalbėjo mokiniams apie Dievo įvaizdžius ir jų kaitą žmogaus gyvenime. Trumpai paaiškino, ką reiškia žodis teologija, ir remdamasis asmenine patirtimi ragino išdrįsti tiesiog pasikalbėti su Dievu arba paklausti: „Dieve, ar Tu esi?“ bei užtikrino, kad Dievas visada atsako. Giedrė kalbėjo apie savo šių metų Gavėnios išgyvenimus ir įprasminimą per tarnavimą kitiems, tokioje veikloje atpažįstant sekimą Kristumi.

Direktorė D. Žekevičienė padėkojo visiems susirinkusiuosius, svečiams buvo įteikta gėlių ir aptartos bendradarbiavimo galimybės.

Po susitikimo kalbintas KTF dekanas B. Ulevičius sakė, kad evangelizacija mokyklose vyksta jau keli mėnesiai. Per savaitę aplankomos 2–3 mokyklos. Jis pabrėžė, kad šie susitikimai nėra fakulteto reklama, nes susitikimuose su mokiniais KTF studentai liudija savo santykį su Dievu, gieda giesmes ir ragina susimąstyti apie gyvenimo prasmę.

Svetlana Adler-Mikulėnienė 

« atgal

 

 

© Kauno arkivyskupijos kurija
Atnaujinta 2002 05 10

© Katalikų interneto tarnyba, kit@lcn.lt
Rašykite: info@kn.lcn.lt