Šv. arkangelo Mykolo (Įgulos) rektorato vaikų ir tėvų bendrystės renginiai (2010.11.14)

Lapkričio 14 d. Kauno Šv. arkangelo Mykolo bažnyčios rektoriaus, kariuomenės kapeliono kun. Tomo Karklio iniciatyva vaikai, kurie šioje šventovėje susipažįsta su tikėjimo tiesomis, norėdami gauti Pirmosios Komunijos arba Sutvirtinimo sakramentus, su tėveliais, kitais artimaisiais – iš viso apie 70 žmonių – apsilankė Kauno valstybiniame dramos teatre. Čia žiūrėjo nuotaikingai išmintingą spektaklį „Mendelio milijonai“, dalyvavo turiningame pokalbyje su jame vaidinusiais aktoriais – Kauno dramos teatro direktoriumi Egidijumi Stanciku ir Audrone Paškonyte. Pastarieji kun. T. Karklio jiems įteiktais saldainiais pavaišino vaikus, pabrėždami dalijimosi svarbą. Aktoriai atsakė į žiūrovų klausimus apie teatrinę kūrybą.

Prieš savaitę kun. T. Karklys minėtiems parapijiečiams buvo suorganizavęs kelionę į Vilniaus arkikatedros požemius bei Trakų pilį.

„Tokią ir įsivaizduoju Bažnyčią – vietą, kur kartu džiaugiamasi, dalijamasi bėdomis“, – viename iš minėtų vaikų tėvelių pirmadieninių susitikimų Šv. arkangelo Mykolo bažnyčios rūsio salėje kalbėjo kunigas T. Karklys. Vaikai, jų tėvai labai patenkinti šia bendryste ir rektoriaus iniciatyvomis. -jkk-

« atgal