į pirmą puslapį
  archyvas    
 
 
meniu

NAUJIENOS

Jono Pauliaus II piligrimų centre – „Tikėjimo ir Šviesos“ bendruomenės narių užimtumo ir darbo grupė. Kviečiami savanoriai! (2010.11.15)

Jono Pauliaus II piligrimų centre ir arkikatedros parapijos namuose kiekvieną antradienį nuo 11.30 iki 16 val. organizuojama bendruomenės „Tikėjimas ir Šviesa“ narių užimtumo ir darbo grupė.

Norisi prisidėti prie prasmingos veiklos? Turi idėjų, bet nežinai, kaip pagelbėti žmonėms, kurie yra apleisti? O gal kartais ir pats jautiesi vienišas, niekam nereikalingas? Norisi pagaliau atrasti Dievo konkretų veikimą... Jei taip, ateik savanoriauti į „Tikėjimo ir Šviesos“ bendruomenės užimtumo ir darbo grupę.

Savanorio šioje grupelėje tarnystė paprasta – kartu melstis, padėti bičiuliai atlikti darbą, leisti jam pasijausti reikalingam. Tačiau savanoris kartu gauna daug patirties ir ramybės, bei tvirtą žinią, kad kiekvienas žmogus yra gausiai apdovanotas ir unikalus Dievo akivaizdoje. Nori, bet negali įsipareigoti visą laiką – net ir kelioms valandoms tu esi labai laukiamas.

Jei turi klausimų, kreipkis į grupelės koordinatorių Gedą Malinauską: elektroniniu paštu - gedasm@hotmail.com, skambink - 868238433 arba tiesiog ateik į Jono Pauliaus II piligrimų centrą. daugiau informacijos www.piligrimyste.lt

« atgal

 

 

© Kauno arkivyskupijos kurija
Atnaujinta 2002 05 10

© Katalikų interneto tarnyba, kit@lcn.lt
Rašykite: info@kn.lcn.lt