Susikaupimo popietė moksleiviams Šv. Kryžiaus (karmelitų) bažnyčioje (2006.10.29)

Spalio 28 d., artėjant Visų Šventųjų ir Vėlinių šventėms, Kauno Dariaus ir Girėno gimnazijos mokiniai bei mokytojai Kauno Šv. Kryžiaus (karmelitų) bažnyčioje organizavo renginį, siekdami apmąstyti žmogaus gyvenimo prasmę, Dievo uždavinius žmonijai. Svarstytos temos apie krikščioniškų dorybių – meilės, vilties, tikėjimo – reikšmę, šio pasaulio laikinumą, žmogaus darbus, mirtį. Gimnazijos mokiniai skaitė Senojo ir Naujojo Testamento ištraukas, Justino Marcinkevičiaus bei Vytauto Mačernio poeziją, o muzikiniuose intarpuose grojo smuiku, saksofonu ir gitaromis. Renginiui vadovavo gimnazijos pavaduotoja, tikybos ir lietuvių kalbos mokytojai. Karmelitų bažnyčios klebonas kun. Emilis Jotkus ir Kauno Dariaus ir Girėno gimnazijos direktorė Irena Kašienė džiaugėsi stiprėjančiu Bažnyčios ir gimnazijos bendradarbiavimu.

Kauno arkivyskupijos spaudos tarnyba, tel. (37) 409025, el. paštas info@kn.lcn.lt

« atgal