Apdovanotieji Šiluvos Dievo Motinos medaliu (2007 06 24)

2007 m. birželio 24 d., Kauno arkivyskupijos dienos proga, švenčiant dangiškojo globėjo šv. Jono Krikštytojo šventę, arkivyskupas Sigitas Tamkevičius Šiluvos Dievo Motinos medaliais apdovanojo šiuos asmenis:

Mons. Kazimierą Senkų – už ilgametę uolią kunigiškąją tarnystę, bažnytinio giedojimo puoselėjimą ir nuoširdžią pagalbą Katalikų Bažnyčiai Lietuvoje.

Mons. Lionginą Vaičiulionį – už nuoširdų ilgametį darbą pastoracijoje, kunigiškos dvasios puoselėjimą, rūpestį, statant Kauno miesto Šventosios Dvasios parapijos bažnyčią.

Kun. Vytautą Merkį SJ - už nuoširdų bendradarbiavimą studentų ir jaunimo sielovadoje, nuolatinį tarnavimą kiekvienam, reikalingam pagalbos.

Janiną Morkūnienę – už nuoširdų dalyvavimą Ukmergės šv. Petro ir Povilo parapijos bei Ukmergės dekanato veikloje ir krikščioniško gyvenimo liudijimą.

Joną Grigą – už nesavanaudišką uolią pagalbą Kauno arkikatedroje bazilikoje bei Šv. Mikalojaus bažnyčioje, nuoširdų pamaldumą ir krikščioniško gyvenimo liudijimą.

Gasparą Pikturną – už tvirtą tikėjimo liudijimą ir ištikimybę Bažnyčiai bei aktyvų dalyvavimą Raudondvario parapijos gyvenime.

Kristiną Laurinavičiūtę – už uoliai atliekamą katechetės darbą, vaikų ir jaunimo rengimą sakramentiniam gyvenimui ir asmeninį tikėjimo liudijimą savo gyvenimu.

Antaną Gečą – už nesavanaudišką nuoširdžią pagalbą Vilkijos parapijai, aktyvų dalyvavimą parapijos gyvenime ir krikščioniško gyvenimo liudijimą.

Gediminą ir Zitą Dzigus – už nuoširdų dalyvavimą Josvainių parapijos gyvenime, sąmoningą įsijungimą į parapijoje vykdomas programas bei krikščioniškos šeimos gyvenimo liudijimą.

Gintautą Petrošių – už nesavanaudišką paramą Betygalos parapijai ir Kauno kunigų seminarijai bei krikščioniško gyvenimo liudijimą.

Antaną Urboną – už ilgametį nuoširdų ir pasiaukojantį darbą, atstatant Kristaus Prisikėlimo bažnyčią bei uolų dalyvavimą parapijos gyvenime.

ses. Laurą Vandą Navikaitę SJE – už ilgametį uolų ir nuoširdų darbą Kauno arkivyskupijos kurijoje, ištikimybę Bažnyčiai bei tvirtą tikėjimo ir pašauktojo gyvenimo liudijimą.

Viliją Karaliūnaitę – už uolų darbą arkivyskupijos kurijoje bei Kauno arkikatedroje – bazilikoje, nuoširdų ir pasiaukojantį dalyvavimą „Marijos radijo“ veikloje.

Mindaugą Buiką – už ilgametį pasiaukojamą darbą katalikų žiniasklaidoje, ištikimai perteikiant aktualius Bažnyčios ir visuomenės santykių klausimus, ir nuoširdų tikėjimo liudijimą.

Sofijai (po mirties) ir Juozui Kungiams – už dosnią nesavanaudišką paramą Kėdainių šv. Juozapo parapijai, aktyvų bendradarbiavimą sielovadinėje gimtosios parapijos veikloje

Kauno arkivyskupijos spaudos tarnyba, tel. (37) 409025, el. paštas info@kn.lcn.lt

« atgal