į pirmą puslapį
  archyvas    
 
 
meniu

NAUJIENOS

„Bažnyčios kronikos“ fondo apdovanojimai žurnalistams

Kaip ir kasmet Katalikų Bažnyčioje sekmadienį po Kristaus Dangun žengimo (Šeštinių) iškilmės švenčiant Pasaulinę visuomenės komunikavimo dieną arkivyskupas Sigitas Tamkevičius paskelbia apie „Bažnyčios kronikos" fondo apdovanojimus žiniasklaidos atstovams už sąžiningos žurnalistikos bei krikščioniškųjų vertybių puoselėjimą per visuomenės komunikavimo priemones. Šiais metais (jau dešimtąjį kartą) apdovanojimai skirti:

Violetai MICEVIČIŪTEI už ilgametį, uolų ir pasiaukojamą filologinį darbą nuosekliai atspindint Lietuvos bažnytinio gyvenimo įvykius „Bažnyčios žiniose“, rengiant Apaštalų Sosto dokumentų vertimus, nepailstamai redaguojant religinę literatūrą, ypač gyvybės kultūrą puoselėjančius tekstus, už išmanų rūpinimąsi Bažnyčios bei teologijos kalba ir už asmenišką krikščioniško gyvenimo liudijimą, džiugiai tarnaujant įvairiuose skirtuosiuose Viešpaties vynuogyno baruose.

Vidai Savičiūnaitei už sąžiningą žurnalistinę veiklą, vertybiniu žvilgsniu aprėpiant kultūrinius įvykius bei korektiškai atspindint Bažnyčios gyvenimo viešąją raišką ir už nuoseklų profesinės etikos puoselėjimą.

Apdovanojimus arkivysk. S. Tamkevičius įteiks iškilmingai švenčiant Kauno arkivyskupijos globėjo šv. Jono Krikštytojo šventę birželio 24 d.

Ankstesnių metų „Bažnyčios kronikos" fondo apdovanotų asmenų sąrašą galite rasti čia: http://kaunas.lcn.lt/naujienos/,892

Kauno arkivyskupijos spaudos tarnyba,

Rotušės a. 14A, LT-44279 Kaunas, tel.: (37) 40 90 25, el. paštas: info@kn.lcn.lt ; http://kaunas.lcn.lt/

« atgal

 

 

© Kauno arkivyskupijos kurija
Atnaujinta 2002 05 10

© Katalikų interneto tarnyba, kit@lcn.lt
Rašykite: info@kn.lcn.lt