Kauno arkivyskupija Raseinių dekanatas  
       
Naujienos
Laikraštis
Šiluvos Jubiliejus
Ariogalos enciklopedija
Apie Ariogalą ir seniūniją
Bažnyčios ir parapijos istorija
Dvasininkai
Pastoracinė taryba ir sinodo grupė
Gyvenimas
Kalendorius ir nuorodos
English
 
 
Interneto svetainė:
kaunas.lcn.lt/parapijos/ariogala
El. paštas:
ariogala@kaunas.lcn.lt
 
Šv. Mišios:
Sekm.: 10.00 ir 12.00

Šešt.: 11.00 ir 17.00

II, III, IV, V – 17.00
 
 
Skelbimai:
MIELI PARAPIJIEČIAI IR VISI GEROS VALIOS ŽMONĖS
 
Prašome ir Jūsų suteikti finansinę paramą, kuri bus skirta Ariogalos šv. arkangelo Mykolo parapijos namų statybai.
 
Naujas pastatas bus skiriamas religinio, kultūrinio, meninio ir kitokio pobūdžio renginiams.
 
Ariogaloje jau tradiciniu yra tapęs politinių kalinių, tremtinių ir rezistencinės kovos dalyvių sąskrydis bei piligriminės kelionės į Šiluvą. Čia daug apsilanko žmonių ir su nuoskauda apgailestauja, kad nėra tinkamų parapijos namų.
 
ARIOGALOS ŠV. ARKANGELO MYKOLO PARAPIJA 
Įmonės kodas: 191045223
PARAMOS SĄSKAITA
LT 77 7300 0100 9954 0167
Bankas: Swedbank.
 
Kiekvieno mėnesio pirmąjį sekmadienį Ariogalos šv. arkang. Mykolo bažnyčioje Sumos šv. Mišių metu maldose prisiminsime visus rėmėjus.
 

NAUJIENOS

ADVENTO VAINIKAS NUPINTAS GĖLUVOJE

Advento laikotarpis – niūriausias gamtos metas, kai pasaulį apgaubia tamsus sąstingio metas – gamtoje beveik nelieka gyvybės ženklų, vos patekėjusi saulė netrukus ir vėl leidžiasi. Svarbiausi laukų darbai pabaigti, tad žemdirbys gali atsikvėpti.
 
Saulėtą ir ramią gruodžio 15 dienos popietę, į Gėluvos bendruomenės namus rinkosi senjorai ir auksinis jaunimas iš Gėluvos bei aplinkinių kaimų. Čia laukė papuošta salė bei Kalėdų eglutė, kurioms Advento dvasią įprasmino bendruomenės narės Zita Vazgienė, Renata Leskauskienė, Vida Šalvaitienė, Ona Jankauskienė ir jaunoji Laineda Matulevičiūtė. 
 
Į renginį atvyko Ariogalos šv. arkang Mykolo parapijos klebonas Gintatas Jankauskas.
 
Popietę pradėjo Gėluvos kaimo bendruomenės moterų ansamblis, vadovaujamas meno vadovės Ritos Andriuškevičienės. Jautrius ir prasmingus žodžius ji skyrė senjorams,  pavargusiems nuo žiaurių gyvenimo smūgių ir negailestingo likimo, išsiilgusiems paprastų, bet gerų ir švelnių žodžių, žmogiško bendravimo ir atjautos.
 
Ansamblio moterims Ritai, Zitai, Gretai, Renatai, Almai giedant melodingas giesmes ne vienas sėdintis salėje pritarė nubraukdamas džiaugsmo ašarą…
 
Žinomas dainas ir savo kūrybos balades atliko Gėluvos bendruomenės narė, tapytoja, lyriškoji Elvyra Vaštakienė, be kurios dainų neapsieina nei viena Gėluvoje vykstanti šventė.
 
Klebonas, Gintautas Jankauskas skaitė maldas, laimino susirinkusiuosius, sakydamas, kad maldoje slypi stiprybė, reikia atjausti ir atleisti savo artimui, kaimynui ir netgi sau... Tuomet ir  tau bus atleista. Susirinkusiems klebonas dovanojo po kalėdaitį, ragindamas visus laužti jį ir vienas kitam linkėti laimės.
  
Klebonas paskelbė, kad Kūčių vakarą Ariogalos bažnyčioje šv. Mišios bus aukojamos 21 valandą ir kvietė visus jose dalyvauti.
  
Gėluvos kaimo bendruomenės pirmininkas Jonas Vazgys džiaugėsi mūsų kaimu, išradingais, darbščiais, bei nagingais jo gyventojais.
 
Pirmininkas sveikino susirinkusiuosius su artėjančiomis šventėmis. Šilta bendruomenė pirmininko kalba žmones apjungė, padrąsino bendravimui ir savitarpio supratimui.
 
J,Vazgys sakė, kad Adventinis laikotarpis skirtas susikaupimui, pamąstymui,  atleidimui.
 
Pirmininkas priminė, kad per Adventą tęsiama pernai bendruomenėje pradėta akcija ,,Šiltos Kalėdos”, kurios metu numegztos kojinės ir pirštinės bus dovanotos tiems, kuriems jų labiausiai reikia. Savo mezginius pristatė Irena Jankauskienė, o kitos moterys nedelsiant išsidalino siūlus.
    
Pasibaigus oficialioms kalboms, svečiams ir senjorams buvo įteiktos kalėdinės dovanėlės, vėliau visi susėdo prie apvalaus stalelio, kur vaišinosi žemuogių arbata, kūčiukais, bei saldžiais traškučiais. Prie stalo visi šiltai šnekučiavosi jiems rūpimais klausimais.
Gėluvos bendruomenė ir jos gerbiami senjorai sveikina viso rajono senjorus su artėjančiomis šventėmis ir linki paprastos žmogiškos laimės, sielos ramybės bei sveikatos.
  
Linksmų ir Laimingų artėjančių šv. Kalėdų ir Naujųjų 2016 Metų!
 
Gėluvos bendruomenės pirmininkas Jonas VAZGYS

 

  << į puslapio viršų
Atnaujinta 2020 07 06
 
© 2003 Katalikų interneto tarnyba, el. paštas: p-kaunas@lcn.lt
© 2003 Ariogalos šv. arkangelo Mykolo parapija