„30-mečio proga – kelionė Vaikystės traukiniu“

Raseinių  r. Ariogalos lopšelis-darželis 2016 m. gegužės 16 – 20 dienomis paminėjo 30-ąjį jubiliejų. Visą savaitę vaikai, jų tėveliai, įstaigos darbuotojai ir svečiai keliavo linksmu, spalvingu ir žaismingu Vaikystės traukiniu.

Šventinė savaitė prasidėjo bendra, nuotaikinga mankšta ir šventiniu bėgimu, kuriame dalyvavo ir buvę lopšelio-darželio auklėtiniai – Ariogalos gimnazijos mokiniai, jų treneriai. Visi dalyviai buvo apdovanoti medaliais. Baigiantis Sporto dienai vaikų laukė staigmena – batutai.

Antrąją dieną lopšelio-darželio vaikai su dailininku keliavo į spalvų pasaulį. Kiekviena grupė, kas šokiais, kas dainomis, pristatė savo spalvą ir dailininkui padėjo nutapyti linksmą vaikystės pievą.

Trečiadienio popietę vaikus ir jų tėvelius aplankė linksmasis svečias Kapitonas Flintas. Po žaismingo koncerto vaikai vaišinosi tortu.

Gegužės 20 dieną Vaikystės traukinys pakvietė pakeliauti svečius iš Raseinio rajono. Visos kelionės metu lydėjo priešmokyklinio ugdymo grupės „Kiškučiai“ vaikai.

Kviestiniai svečiai stabtelėjo svajonių, šokių, spalvų, vaikystės stotelėse.

Ši kelionė, kaip ir vaikystė, tik trumpas mirksnis, kuris nubėgdamas praeitin, palieka gražius ir šiltus atsiminimus.

Ariogalos lopšelio-darželio bendruomenė