SKELBIMAI
* * *

Dar esate neužpildę prašymo Mokesčių inspekcijoje pervesti 2 proc. pajamų mokesčio? NEVĖLU – parapijos duomenys >

* * *

Marijos radijas - krikščioniškas balsas jūsų namuose. Kviečiame tikinčiuosius klausytis Marijos radijo laidų.

Penktadieniais 17 val. kviečiame įsijungti į jaunimo ansamblį
„Do re mi“

Jurbarko parapija

Jurbarko parapijoje įsteigta Šiluvos Švč. M. Marijos draugija. Draugijos vadove išrinkta Onutė Zaleckienė.

Norintys tapti draugijos nariais kreipkitės į Onutę Zaleckienę, mob. 8 615 12 397.

Draugijos nariai renkasi paskutį mėnesio trečiadienį 17.00 val. Jurbarko Švč. Trejybės bažnyčioje dalyvauti Šv. Mišiose, kurios aukojamos už draugijos narius. Po Šv. Mišių vyksta susirinkimas parapijos salėje.

Atnaujinta 2017-02-01 © Jurbarko Švč. Trejybės parapija                      © Katalikų interneto tarnyba, 2007