kaunas.lcn.lt/parapijos/vilijampole
  Kauno arkivyskupija Kauno I dekanatas

PASTORACINĖ TARYBA

Atnaujinta 2010 m.

Pastoracinei tarybai priklauso aktyviausi parapijos žmonės.

Taryba puikiai jaučia parapijos gyvenimo ritmą, rūpesčius, problemas. Visi parapijos reikalai sprendžiami kolektyviai ir sutartinai su klebonu.

Vadovas – parapijos klebonas kun. Jonas Bujokas.

Referentė – Kristina Jurkšienė.

Ekonominės veiklos pogrupis

Sekm.: 8, 10, 12, 13.30
Šešt.: 8, 10 ir 18
Šiokiad. 8 ir 18

Nuoširdžiai dėkojame Jums už paramą, skiriant 2% gyventojų pajamų mokesčio mūsų parapijai. Kviečiame paremti ir šiais metais Kauno šv. Juozapo (Vilijampolės) parapiją. Maloniai prašytume iki gegužės 1 d. užpildyti nustatytos FR0512 formos prašymą, kurį reikia pateikti Valstybinei mokesčių inspekcijai. Blankus galite gauti apskričių valstybinėse mokesčių inspekcijose ir jų teritoriniuose skyriuose arba internete. Taip pat ir parapijos raštinėje.

Mūsų rekvizitai:

KAUNO ŠV. JUOZAPO PARAPIJA

PANERIŲ G. 72, KAUNAS

Įm. kodas 191142957

a/s LT305010800014000060

FRO512 formoje dabar pakanka į 5 langelį įrašyti 2017, pažymėti kryželiu 6S langelį, į E1 langelį įrašyti skaičių 2, į E2 langelį - parapijos kodą 191142957, į E4 langelį - kiek procentų (1 ar 2) skiriate. Į E5 langelį įrašote metus, iki kada norite skirti paramą, jei norite paremti bažnyčią ne tik šiais metais. Taip pat reikia nepamiršti įrašyti visus reikiamus asmens duomenis, pasirašyti.

Į parapijos Sumos chorą kviečiame moteris ir vyrus iki 60 m. amžiaus. Norintieji gali kreiptis į parapijos vargonininką Arvydą sekmadieniais 10.50 val. salėje prie vargonų arba tel. nr.: 861233650