Kauno arkivyskupija Raseinių dekanatas  
       
Naujienos
Laikraštis
Šiluvos Jubiliejus
Ariogalos enciklopedija
Apie Ariogalą ir seniūniją
Bažnyčios ir parapijos istorija
Dvasininkai
Pastoracinė taryba ir sinodo grupė
Gyvenimas
Kalendorius ir nuorodos
English
 
 
Interneto svetainė:
kaunas.lcn.lt/parapijos/ariogala
El. paštas:
ariogala@kaunas.lcn.lt
 
Šv. Mišios:
Sekm.: 10.00 ir 12.00

Šešt.: 11.00 ir 17.00

II, III, IV, V – 17.00
 
 
Skelbimai:
MIELI PARAPIJIEČIAI IR VISI GEROS VALIOS ŽMONĖS
 
Prašome ir Jūsų suteikti finansinę paramą, kuri bus skirta Ariogalos šv. arkangelo Mykolo parapijos namų statybai.
 
Naujas pastatas bus skiriamas religinio, kultūrinio, meninio ir kitokio pobūdžio renginiams.
 
Ariogaloje jau tradiciniu yra tapęs politinių kalinių, tremtinių ir rezistencinės kovos dalyvių sąskrydis bei piligriminės kelionės į Šiluvą. Čia daug apsilanko žmonių ir su nuoskauda apgailestauja, kad nėra tinkamų parapijos namų.
 
ARIOGALOS ŠV. ARKANGELO MYKOLO PARAPIJA 
Įmonės kodas: 191045223
PARAMOS SĄSKAITA
LT 77 7300 0100 9954 0167
Bankas: Swedbank.
 
Kiekvieno mėnesio pirmąjį sekmadienį Ariogalos šv. arkang. Mykolo bažnyčioje Sumos šv. Mišių metu maldose prisiminsime visus rėmėjus.
 

NAUJIENOS

Šventė Didžiuliuose

Rugpjūčio 6 d. jaukų ir saulėtą vakarą Didžiulių kaime buvo surengta labai graži kaimo šventė – tai naujųjų Didžiulių kaimo bendruomenės namų atidarymas. Gražu buvo žiūrėti, kai palikę visus darbus, į šventę būreliais rinkosi kaimo žmonės. Įvairiausiom mašinom atvažiavo gausybė kviestų ir labai lauktų svečių.

Į mūsų bendruomenės atidarymo šventę atvyko: Raseinių rajono savivaldybės meras Petras Vežbavičius, Ariogalos kaimiškosios seniūnijos seniūnas Juozas Labanauskas, Ariogalos parapijos klebonas kun. Gintautas Jankauskas, savivaldybės tarybos nariai – A. Kilčiauskas, J. Daugiala, L. Bielskis, Seimo nario E. Jonylos padėjėja A. Matusevičiūtė, Seimo nario R. Ačo padėjėja J. Garliauskienė, VVG grupės pirmininko pavaduotoja V. Račkauskienė. Taip pat sveteliai iš aplinkinių kaimo bendruomenių: Verėduvos, Butkiškės, Paliepių, Gynėvės, Kėdainių raj. Paaluonio bendruomenės. Aplankė ir G. Mykolaitis, Respublikinio veterinarijos aprūpinimo centro direktorė M. Stankevičienė, UAB ,,Raivila” direktoriaus pavaduotojas G. Simonavičius. Visi gerbiami sveteliai buvo nešini įvairiausiomis dovanomis.

Šventės programą savo gražiais žodžiais pradėjo Didžiulių kaimo bendruomenės pirmininkė Renata Aleksiejienė ir Didžiulių kaimo seniūnaitė Diana Kaupaitienė.

Visiems buvo padėkota už pagalbą ir nuveiktus gerus darbus nuo Didžiulių bendruomenės susikūrimo pradžios iki dabar. Po gražių žodžių keletą dainų sudainavo mūsų Didžiulių kaimo kapela. Kaip ir kiekvienoje Didžiulių kaimo bendruomenės šventeje mus linksmino kaimo humoro grupė ,,Boružėlės“, na ir žaviosios kaimo moterytės – tai Aneliukė ir Marceliukė.

Po šios programėlės buvo paprašyta Raseinių rajono mero Petro Vežbavičiaus perkirpti atidarymo juostą, o Ariogalos parapijos klebono kun. Gintauto Jankausko pašventinti naujus bendruomenės namus. Gerbiamas klebonas palinkėjo visiems darnaus bendravimo, susiklausymo ir Dievo palaimos.

Sugrįžome vėl visi į kiemelį, kur vyko šventė ir kvietėme svečius pasisakyti. Visi svečiai atvyko su gražiais linkėjimais ir puikiomis dovanomis.

Antroji šventės dalis buvo vaišės prie stalų. Mūsų kaimo šeimininkės: Aldona iškepė labai skanų ,,kugelį“, šeimininkė Natalija pagamino dviejų rūšių kastinį su karštomis bulvėmis, Ksavera vaišino namine gira ir Gedvidas Digrys virė skanią žuvienę.
Gerą šventinę nuotaiką mums palaikė ir visą šventę koncertavo bei linksmino šaunioji socialdemokratų grupė iš Raseinių ,,Bičiuliai“, vadovaujama V. Kasparavičiaus, bei Inga ir Modestas. Visi šventės dalyviai buvo labai patenkinti, šoko, dainavo, linksminosi iki pat paryčių.

Už šventę dėkojame šventės rėmėjams, svečiams ir dalyviams.

Didžiulių kaimo bendruomenės pirmininkės pavaduotoja Jurgita Jankauskienė

 

  << į puslapio viršų
Atnaujinta 2020 03 01
 
© 2003 Katalikų interneto tarnyba, el. paštas: p-kaunas@lcn.lt
© 2003 Ariogalos šv. arkangelo Mykolo parapija