Kauno arkivyskupija Raseinių dekanatas  
       
Naujienos
Laikraštis
Šiluvos Jubiliejus
Ariogalos enciklopedija
Apie Ariogalą ir seniūniją
Bažnyčios ir parapijos istorija
Dvasininkai
Pastoracinė taryba ir sinodo grupė
Gyvenimas
Kalendorius ir nuorodos
English
 
 
Interneto svetainė:
kaunas.lcn.lt/parapijos/ariogala
El. paštas:
ariogala@kaunas.lcn.lt
 
Šv. Mišios:
Sekm.: 10.00 ir 12.00

Šešt.: 11.00 ir 17.00

II, III, IV, V – 17.00
 
 
Skelbimai:
MIELI PARAPIJIEČIAI IR VISI GEROS VALIOS ŽMONĖS
 
Prašome ir Jūsų suteikti finansinę paramą, kuri bus skirta Ariogalos šv. arkangelo Mykolo parapijos namų statybai.
 
Naujas pastatas bus skiriamas religinio, kultūrinio, meninio ir kitokio pobūdžio renginiams.
 
Ariogaloje jau tradiciniu yra tapęs politinių kalinių, tremtinių ir rezistencinės kovos dalyvių sąskrydis bei piligriminės kelionės į Šiluvą. Čia daug apsilanko žmonių ir su nuoskauda apgailestauja, kad nėra tinkamų parapijos namų.
 
ARIOGALOS ŠV. ARKANGELO MYKOLO PARAPIJA 
Įmonės kodas: 191045223
PARAMOS SĄSKAITA
LT 77 7300 0100 9954 0167
Bankas: Swedbank.
 
Kiekvieno mėnesio pirmąjį sekmadienį Ariogalos šv. arkang. Mykolo bažnyčioje Sumos šv. Mišių metu maldose prisiminsime visus rėmėjus.
 

NAUJIENOS

Belaukiant Kalėdų stebuklo

Adventas – tai laikotarpis, kuris mums suteikia galimybę sustoti ir prisiminti tuos, kuriems labiausiai reikia mūsų pagalbos ir gerumo. Gerumas – tai vertybė, kurią suteikiame kitam žmogui neprašydami jokio atlygio, tai širdies šiluma, kuria dalinamės su kitais.

Ariogalos gimnazistai savo gerumą jau ne pirmi metai dalina Ariogalos slaugos ligoninėje besigydantiems seneliams.
Gruodžio 17 dieną, belaukdami šv. Kalėdų stebuklo, Ariogalos gimnazijos iniciatyvinės grupės „Gyvenimo abėcėlė“ nariai, vadovaujami socialinių pedagogių Rimos Draukšienės, Kristinos Gailiutės, sakralinės muzikos grupė „Giesmelė“, vadovaujama tikybos mokytojos Laimutės Neverdauskienės nuskubėjo aplankyti ir pasveikinti su artėjančiomis šventėmis ten besigydančius žmones.

Seneliai su ašaromis akyse leidosi į prisiminimus, klausėsi kalėdinių giesmių, deklamuojamų eilėraščių ir sveikinimų žodžių. Mokiniai visiems susirinkusiems padovanojo savo rankomis pagamintas dovanėles – angeliukus.

Tą popietę gimnazistai sulaukė labai daug šiltų žodžių ir padėkų ne tik iš senelių, bet ir iš ligoninės personalo, Ariogalos „Caritas“ organizacijos ir jos pirmininkės Elenos Vaičiulienės. Su Ariogalos „Caritas“ jau ne vienerius metus Ariogalos gimnazija kartu lanko slaugos ligoninės gyventojus.

Po mokinių sveikinimo Ariogalos parapijos klebonas kunigas Gintautas Jankauskas aukojo šv. Mišias prašydamas Dievo visiems sveikatos ir stiprybės. Po šv. Mišių kunigas kartu su „Caritas“ savanoriais, Seimo nariu Edmundu Jonyla ir jo žmona, bei kitais svečiais lankė palatose gulinčius ligonius ir dovanojo jiems po „Caritas“ gerumo žvakelę.
Išlydėdami svečius seneliai labai džiaugėsi jiems skirtu dėmesiu ir sakė, kad ilgai prisimins kartu praleistas akimirkas, kvietė mokinius dažniau juos aplankyti.

Tai tik trumpa akimirka, bet ji visiems suteikė daug džiaugsmo, gerumo. Sušildė kiekvieno širdį belaukiant šv. Kalėdų stebuklo.

 III a gimnazijos klasės mokinė Asta Žukauskaitė

 

 

  << į puslapio viršų
Atnaujinta 2020 03 01
 
© 2003 Katalikų interneto tarnyba, el. paštas: p-kaunas@lcn.lt
© 2003 Ariogalos šv. arkangelo Mykolo parapija