Kauno arkivyskupija Raseinių dekanatas  
       
Naujienos
Laikraštis
Šiluvos Jubiliejus
Ariogalos enciklopedija
Apie Ariogalą ir seniūniją
Bažnyčios ir parapijos istorija
Dvasininkai
Pastoracinė taryba ir sinodo grupė
Gyvenimas
Kalendorius ir nuorodos
English
 
 
Interneto svetainė:
kaunas.lcn.lt/parapijos/ariogala
El. paštas:
ariogala@kaunas.lcn.lt
 
Šv. Mišios:
Sekm.: 10.00 ir 12.00

Šešt.: 11.00 ir 17.00

II, III, IV, V – 17.00
 
 
Skelbimai:
MIELI PARAPIJIEČIAI IR VISI GEROS VALIOS ŽMONĖS
 
Prašome ir Jūsų suteikti finansinę paramą, kuri bus skirta Ariogalos šv. arkangelo Mykolo parapijos namų statybai.
 
Naujas pastatas bus skiriamas religinio, kultūrinio, meninio ir kitokio pobūdžio renginiams.
 
Ariogaloje jau tradiciniu yra tapęs politinių kalinių, tremtinių ir rezistencinės kovos dalyvių sąskrydis bei piligriminės kelionės į Šiluvą. Čia daug apsilanko žmonių ir su nuoskauda apgailestauja, kad nėra tinkamų parapijos namų.
 
ARIOGALOS ŠV. ARKANGELO MYKOLO PARAPIJA 
Įmonės kodas: 191045223
PARAMOS SĄSKAITA
LT 77 7300 0100 9954 0167
Bankas: Swedbank.
 
Kiekvieno mėnesio pirmąjį sekmadienį Ariogalos šv. arkang. Mykolo bažnyčioje Sumos šv. Mišių metu maldose prisiminsime visus rėmėjus.
 

NAUJIENOS

Ariogalos gimnazijai – 5

Paskutinė balandžio savaitė Ariogalos gimnazijos mokiniams bei visai bendruomenei buvo ypatinga – gimnazija šventė savo penkerių metų jubiliejų.

Nuo pirmadienio prasidėjusios pramogos tęsėsi iki pat penktadienio. Pirmąją savaitės dieną gimnazijos bendruomenė praleido sportiškai – iš ryto tiek mokiniai, tiek mokytojai, apsirengę sportinę aprangą, turėjo įveikti įvairias rungtis. Per pertraukas pramogų taip pat netrūko. Mokytojas D. Žvirblis antrojo aukšto fojė surengė virtualią fotoparodą „Geriausi startai“, o muzikinės pertraukos bei visuotinė mankšta gimnazijos aikštyne visiems kėlė nuotaiką. Po pietų visi norintys, lydimi mokytojo R. Višinsko, dalyvavo dviračių maratone. Gražu žiūrėti buvo miestelio gyventojams, kaip gimnazistai šypsodamiesi mynė tikrai netrumpu maršrutu. Daug mokinių dalyvavo sporto varžybose, kurias parengė jauniausieji pedagogai gimnazijoje A. Pranckevičius, M. Skamarakas. Visi, besidomintys krepšiniu, susitiko su mūsų kraštiečiu krepšininku, šiuo metu Radviliškio KK „Radviliškis“ klubo žaidėju D. Griciumi.

Antradienį akį traukė ryškiaspalvė mokinių apranga. Ryte kiekvienas gimnazistas gavo dovaną – apyrankę, kurias gamino mokinių tarybos nariai. Mokinių minčių apie gimnaziją kaleidoskopas bei fotosesija su mylimu mokytoju ir mokiniu ir, be abejo, muzika – tai antradienio pertraukų pramogos. Šią dieną mokytoja R. Zakaitė atidarė naująjį gimnazijos muziejų.

Trečiadienį taip pat laukė gausybė pramogų: buvo dalijami saldainiai, per pertraukas grojo smagi muzika, flašmobas (sambūris) valgykloje, antrojo aukšto fojė bei pradinėje mokykloje. Vyko 1-7 klasių mokinių šokių konkursas. Jie įrodė, jog gimnazijoje auga naujoji šokėjų karta.

Ketvirtadienį šventės organizatoriai pavadino „Menų diena“. Tik įėjusiems pro duris gimnazistams teko rašyti linkėjimus, sveikinimus gimnazijai. Rezultatas – puikus plakatas, kuris puošė gimnazijos stendą penktadienį, o nuotaiką nuo labo ryto visiems kėlė gimnazijos folkloro klubas „Ariogalos mergicos“. Per pertraukas griaudėjo karaokė.

Penktadienio rytą gimnazistai rinkosi bažnyčioje. Klebonas G. Jankauskas aukojo šv. Mišias už gimnazijos bendruomenę, esamus ir buvusius mokytojus, mokinius. Visus grįžusius, su balionais rankose į gimnazijos kiemą, pasveikino direktorius A. Stankus ir mokinių prezidentė Marta Bielskytė. Kaip ir prieš 5-erius metus, į dangų pakilo spalvoti balionai. Pasivaišinę tortu ir arbata klasėse, visi buvo pakviesti į grupės „Biplan“ koncertą. Pradinukus linksmino „Varlytės“ teatro artistai.

Po pietų vyko oficialus šventinis renginys skirtas bendruomenei, I-V laidų gimnazistams, svečiams. Renginį vedė buvę gimnazistai A. Petrauskas ir J. Digrytė. Gimnazijos bendruomenę jubiliejaus proga sveikino garbingi svečiai, buvę mokiniai. Koncertinėje programoje šoko, dainavo, grojo jungtinės bendruomenės pajėgos: mokytojai, tėveliai, mokiniai.

Šventė buvo išties įspūdinga.


Marta Bielskytė
, Ariogalos gimnazijos mokinių prezidentė

 

 

 

  << į puslapio viršų
Atnaujinta 2020 03 01
 
© 2003 Katalikų interneto tarnyba, el. paštas: p-kaunas@lcn.lt
© 2003 Ariogalos šv. arkangelo Mykolo parapija