Kauno arkivyskupija Raseinių dekanatas  
       
Naujienos
Laikraštis
Šiluvos Jubiliejus
Ariogalos enciklopedija
Apie Ariogalą ir seniūniją
Bažnyčios ir parapijos istorija
Dvasininkai
Pastoracinė taryba ir sinodo grupė
Gyvenimas
Kalendorius ir nuorodos
English
 
 
Interneto svetainė:
kaunas.lcn.lt/parapijos/ariogala
El. paštas:
ariogala@kaunas.lcn.lt
 
Šv. Mišios:
Sekm.: 10.00 ir 12.00

Šešt.: 11.00 ir 17.00

II, III, IV, V – 17.00
 
 
Skelbimai:
MIELI PARAPIJIEČIAI IR VISI GEROS VALIOS ŽMONĖS
 
Prašome ir Jūsų suteikti finansinę paramą, kuri bus skirta Ariogalos šv. arkangelo Mykolo parapijos namų statybai.
 
Naujas pastatas bus skiriamas religinio, kultūrinio, meninio ir kitokio pobūdžio renginiams.
 
Ariogaloje jau tradiciniu yra tapęs politinių kalinių, tremtinių ir rezistencinės kovos dalyvių sąskrydis bei piligriminės kelionės į Šiluvą. Čia daug apsilanko žmonių ir su nuoskauda apgailestauja, kad nėra tinkamų parapijos namų.
 
ARIOGALOS ŠV. ARKANGELO MYKOLO PARAPIJA 
Įmonės kodas: 191045223
PARAMOS SĄSKAITA
LT 77 7300 0100 9954 0167
Bankas: Swedbank.
 
Kiekvieno mėnesio pirmąjį sekmadienį Ariogalos šv. arkang. Mykolo bažnyčioje Sumos šv. Mišių metu maldose prisiminsime visus rėmėjus.
 

NAUJIENOS

JAUNIEJI ARIOGALOS VIRTUOZAI

Kasmet Raseinių meno mokyklos Ariogalos filiale vyksta techninės pjesės ir etiudų perklausos, kuriose mokiniai turi galimybę pademonstruoti  savo pirštų miklumą. Tokiuose koncertuose mokiniai turi galimybę atskleisti savo individualius meninius gebėjimus, talentą, solinio grojimo meistriškumą.
 
Paskutinėmis sausio mėnesio savaitėmis meno mokyklos klasėse, salėje dažnai skambėjo fortepijono garsai.  Sausio 31 dieną  moksleiviai ruošėsi pirmajam šių metų  jaunųjų pianistų ir atlikėjų konkursui „Jaunieji virtuozai -2014“.  Renginys buvo skirtas ne tik fortepijono klasės ugdytiniams. Į kvietimą koncertuoti  techninės pjesės konkurse sutiko vienintelė kanklių instrumento atlikėja – Ksenija Gavrilova (3 klasė). Renginiui mokiniams padėjo pasiruošti mokytojos Alina Skirmantaitė (fortepijonas), Džiuljeta Banienė (konkurso organizatorė) ir Ramunė Jurkienė (kanklės).
 
Visi konkurso dalyviai buvo skirstomi į tris kategorijas: A kategorijai priklausė pirmų - antrų klasių mokiniai, B kategorijai - trečių klasių, C kategorijai - šeštų-septintų klasių mokiniai. Jaunuosius virtuozus vertino mokytojų komisija. Konkursą vedė šaunios antrų klasių mokinės - Gabija Veličkaitė ir Klaudija Petrauskaitė.
 
Konkurso dalyviai  labai daug dirbo prieš koncertą, o renginio metu varžėsi tarp bendraamžių, stengėsi, tobulino pirštų miklumą,  siekė aukštesnių grojimo rezultatų. Visi nekantriai laukė komisijos  verdikto. Mokytojų vertinimo komisija visiems konkurso dalyviams įteikė padėkas ir saldžiuosius prizus.
 
Pasiekti puikūs rezultatai rodo, jog renginys pavyko.  Laureato diplomais  apdovanotos geriausios šio konkurso atlikėjos:  A kategorijos -  Klaudija Petrauskaitė, Kamilė Kringelytė, Paulina Veličkaitė, B kategorijos - Ema Andriuškaitė, Gabija Laurinavičiūtė, Sairida Stankutė ir C kategorijos -  Skaistė Jurkšaitytė, Aida Nacevičiūtė, Ugnė Matukaitytė. Nominacijos už nuoširdų muzikavimą įteiktos Ksenijai Gavrilovai, Ginai Gustaitei ir Faustinai Andriuškaitei.
Trečiasis jaunųjų pianistų konkursas Ariogaloje „Jaunieji virtuozai 2014“ baigėsi. Šis renginys dalyviams suteikė  ne tik džiugių akimirkų. Vieni atlikėjai nuoširdžiai džiaugėsi savo grojimo rezultatais, kiti nuliūdo, jog sėkmė juos aplenkė. Taip jau būna konkursuose: laimi tie, kurie sugeba įveikti savo jaudulį, pažaboti sceninę baimę, susikoncentruoti į grojamo kūrinio interpretacijas. Tikimės, kad kitas konkursas bus sėkmingas tiems, kurie šįkart ir nelaimėjo prizinių vietų. Bus atrasti nauji talentai, kurių virtuoziškai atliekamų kūrinių melodijos džiugins ne vieną klausytoją.
 
Džiuljeta Banienė – Raseinių meno mokyklos Ariogalos filialo vyresnioji mokytoja

 

  << į puslapio viršų
Atnaujinta 2020 03 01
 
© 2003 Katalikų interneto tarnyba, el. paštas: p-kaunas@lcn.lt
© 2003 Ariogalos šv. arkangelo Mykolo parapija