Kauno arkivyskupija Raseinių dekanatas  
       
Naujienos
Laikraštis
Šiluvos Jubiliejus
Ariogalos enciklopedija
Apie Ariogalą ir seniūniją
Bažnyčios ir parapijos istorija
Dvasininkai
Pastoracinė taryba ir sinodo grupė
Gyvenimas
Kalendorius ir nuorodos
English
 
 
Interneto svetainė:
kaunas.lcn.lt/parapijos/ariogala
El. paštas:
ariogala@kaunas.lcn.lt
 
Šv. Mišios:
Sekm.: 10.00 ir 12.00

Šešt.: 11.00 ir 17.00

II, III, IV, V – 17.00
 
 
Skelbimai:
MIELI PARAPIJIEČIAI IR VISI GEROS VALIOS ŽMONĖS
 
Prašome ir Jūsų suteikti finansinę paramą, kuri bus skirta Ariogalos šv. arkangelo Mykolo parapijos namų statybai.
 
Naujas pastatas bus skiriamas religinio, kultūrinio, meninio ir kitokio pobūdžio renginiams.
 
Ariogaloje jau tradiciniu yra tapęs politinių kalinių, tremtinių ir rezistencinės kovos dalyvių sąskrydis bei piligriminės kelionės į Šiluvą. Čia daug apsilanko žmonių ir su nuoskauda apgailestauja, kad nėra tinkamų parapijos namų.
 
ARIOGALOS ŠV. ARKANGELO MYKOLO PARAPIJA 
Įmonės kodas: 191045223
PARAMOS SĄSKAITA
LT 77 7300 0100 9954 0167
Bankas: Swedbank.
 
Kiekvieno mėnesio pirmąjį sekmadienį Ariogalos šv. arkang. Mykolo bažnyčioje Sumos šv. Mišių metu maldose prisiminsime visus rėmėjus.
 

NAUJIENOS

SVEIKA, RAKETE

Stalo tenisas mus kviečia į įdomų mažojo kamuoliuko ir raketės pasaulį. Raketės smūgių skraidinamas baltas ar oranžinis dvigramis kamuoliukas straksi stalu. Sukasi, skrieja vingiais, šauna kulka ar nenoriai metasi priekin, atlekia aukštai ar vos atšokęs nurieda... Tai žaidimo technika.
                                                       
Ši žaidimo technika jau virš metų praktikuojama naujuose Ariogalos parapijos namuose. Kiekvieną savaitę antradieniais ir ketvirtadieniais 18.30 val. susirenka  ne tik Ariogalos parapijos stalo teniso entuziastai ir apie dvi valandas dvejose salėse žaidžia stalo tenisą. Žaidimo eigoje užtenka laiko pabendrauti, padiskutuoti įvairiais klausimais.
 
O gal jau turėjai rankoje raketę? Gal žinai apie kamuoliuko šokio vingius? Kviečiame ir Tave prisijungti prie mūsų...
 
Danutė ir Eduardas Nedzinskai
 
Nors Adventas – susikaupimo, apmąstymo laikotarpis, mes su vyru džiaugiamės, kad galime artimai pabendrauti su parapijiečiais, kurie mėgsta sportuoti. Žiemos laiku, kada nėra sniego, o norisi pajudėti, labai smagu pažaisti stalo tenisą. Džiaugiamės, kad parapijos namai tokie erdvūs ir svetingi.
 
Vytautas Juškevičius
 
Visas mano gyvenimas susijęs su sportu, judesiu. Malonu, kad turime galimybę tamsiais rudens ir žiemos vakarais susirinkti į klebonijos patalpas ne tik pasportuoti, bet ir smagiai praleisti vakarą, pabendrauti, pašmaikštauti.
 
Kęstutis Rajeckas
 
Metų laikai keičia vienas kitą. Po ilgų vasaros dienų ateina ilgi rudens ir žiemos vakarai. Ir tada labai gera susitikti su draugais parapijos namuose, pabendrauti prie teniso stalų. O artėjant Kalėdoms ir pamąstyti apie praėjusius metus, kurie...
 
Dalia Klevinskienė
 
Advento laikotarpis – tai kažkokia ramuma, bet mes vis tiek randame truputį laiko pažaisti. Svarbiausia – rasti stebuklą paprastuose dalykuose. Gyvenimas yra lyg ir paprastas: kiek atiduodi, tiek ir gauni. Elkimės taip, kaip norėtume, kad su mumis elgtusi. Aš taip mąstau ir stengiuosi taip elgtis.
 
Algirdas Saltonas
 
Esu labai laimingas ir patenkintas, suradęs šiuose parapijos namuose nuostabių, gerų žmonių, su kuriais labai malonu bendrauti, žaisti stalo tenisą. Dėkingas visiems už tai. Linkiu visiems gerų Šv. Kalėdų ir linksmų Naujųjų Metų!
 
Arvydas Vaičiulis
 
Teniso vakarai parapijos namuose – tai lyg naujas atgimimas. Pasportuoti ne tik sveika, bet ir labai malonus laiko praleidimas. Susitinki įvairaus amžiaus ir pomėgių žmones, bet viena kalba – tenisas.
 
Petras Karalius
 
Be galo džiaugiuosi patekęs į tokį nuostabų ariogaliečių kolektyvą. Pats esu iš Čekiškės. Džiaugiuosi, kad turime tikrą sielos ganytoją, kuris dar randa laiko ir pasportuoti.  Gera, kad parapijos namai – ne tik sielai, bet ir padeda kelti sveikatos lygį. Visada laukiu tų susitikimų su kolegomis. Linkiu visiems sveikatos, vilties, gėrio, ir, aišku, smagaus pabendravimo.
 
Kęstutis Sturys
 
Labai dėkingi, kad turime tokį kleboną. Jo iniciatyva turime parapijos namus ir stalo tenisą. Švenčių proga norėčiau palinkėti tikėjimo, vilties ir meilės.
 
Valdemaras Žiaukas
 
Adventas – susikaupimo ir ramybės metas, kurį taip pat malonu leisti ir žaidžiant stalo tenisą kartu su ariogaliečiais naujuosiuose parapijos namuose.

 

  << į puslapio viršų
Atnaujinta 2020 07 06
 
© 2003 Katalikų interneto tarnyba, el. paštas: p-kaunas@lcn.lt
© 2003 Ariogalos šv. arkangelo Mykolo parapija