Kauno arkivyskupija Raseinių dekanatas  
       
Naujienos
Laikraštis
Šiluvos Jubiliejus
Ariogalos enciklopedija
Apie Ariogalą ir seniūniją
Bažnyčios ir parapijos istorija
Dvasininkai
Pastoracinė taryba ir sinodo grupė
Gyvenimas
Kalendorius ir nuorodos
English
 
 
Interneto svetainė:
kaunas.lcn.lt/parapijos/ariogala
El. paštas:
ariogala@kaunas.lcn.lt
 
Šv. Mišios:
Sekm.: 10.00 ir 12.00

Šešt.: 11.00 ir 17.00

II, III, IV, V – 17.00
 
 
Skelbimai:
MIELI PARAPIJIEČIAI IR VISI GEROS VALIOS ŽMONĖS
 
Prašome ir Jūsų suteikti finansinę paramą, kuri bus skirta Ariogalos šv. arkangelo Mykolo parapijos namų statybai.
 
Naujas pastatas bus skiriamas religinio, kultūrinio, meninio ir kitokio pobūdžio renginiams.
 
Ariogaloje jau tradiciniu yra tapęs politinių kalinių, tremtinių ir rezistencinės kovos dalyvių sąskrydis bei piligriminės kelionės į Šiluvą. Čia daug apsilanko žmonių ir su nuoskauda apgailestauja, kad nėra tinkamų parapijos namų.
 
ARIOGALOS ŠV. ARKANGELO MYKOLO PARAPIJA 
Įmonės kodas: 191045223
PARAMOS SĄSKAITA
LT 77 7300 0100 9954 0167
Bankas: Swedbank.
 
Kiekvieno mėnesio pirmąjį sekmadienį Ariogalos šv. arkang. Mykolo bažnyčioje Sumos šv. Mišių metu maldose prisiminsime visus rėmėjus.
 

NAUJIENOS

Stalo teniso turnyras, skirtas Laisvės gynėjų dienai

2015 m. sausio 13 dienos pavakarę Ariogalos krašto stalo teniso entuziastai rinkosi į Ariogalos parapijos namus, kur  vyko stalo teniso varžybos, skirtos Laisvės gynėjų dienai paminėti. Taurę ir medalius įsteigė  LR Seimo narys Edmundas Jonyla.
 
Sveikinimo žodžius tarė Ariogalos parapijos klebonas Gintautas Jankauskas ir Seimo narys Edmundas Jonyla. Žuvusių už Lietuvos Laisvę ir Nepriklausomybę atminimą pagerbė tylos minute. Varžybos vyko dviem etapais  tarp 13 žaidėjų, kurių tarpe buvo ir Nemakščių parapijos klebonas Stasys Šlepavičius.
 
Pirmame etape dėl dviejų kelialapių į stipriausių grupę kovojo septyni žaidėjai. Nugalėjo ir į finalinę grupę pateko Nerijus Jarilinas ir Algirdas Saltonas.
Finalinėje grupėje atkakli kova vyko tarp 8 žaidėjų. Po 13 taškų iškovojo du žaidėjai – Edmundas Jonyla ir  Petras Karalius. Kadangi tarpusavio kovą laimėjo Petras Karalius, jis ir tapo šių varžybų nugalėtoju. Antra  vieta atiteko Edmundui Jonylai,  trečia – 12 taškų surinkusiam Rolandui Povilauskui. Toliau eilės tvarka išsirikiavo Nerijus Jarilinas, Gintautas Jankauskas, Stasys Šlepavičius, Vytautas Silvestravičius ir Algirdas Saltonas. Varžybose dalyvavo ir viena moteris Dalia Klevinskienė. Nors ji ir nepateko tarp stipriausių, tačiau kaip visada ji parodė gerą žaidimą.
 
Po varžybų įspūdžiais dalyviai pasidalijo prie arbatos puodelio. Dėkodamas už varžybas,  Vytautas Juškevičius organizatoriams padovanojo po stiklainį savo bičių medaus. Ypatingai visi dalyviai dėkojo klebonui Gintautui Jankauskui, kuris sudaro sąlygas, kad parapijos sale galėtų pasinaudoti tiek jaunimas, tiek vyresnio amžiaus žmonės.
 
LR Seimo narys Edmundas Jonyla

 

  << į puslapio viršų
Atnaujinta 2023 09 27
 
© 2003 Katalikų interneto tarnyba, el. paštas: p-kaunas@lcn.lt
© 2003 Ariogalos šv. arkangelo Mykolo parapija