Kauno arkivyskupija Raseinių dekanatas  
       
Naujienos
Laikraštis
Šiluvos Jubiliejus
Ariogalos enciklopedija
Apie Ariogalą ir seniūniją
Bažnyčios ir parapijos istorija
Dvasininkai
Pastoracinė taryba ir sinodo grupė
Gyvenimas
Kalendorius ir nuorodos
English
 
 
Interneto svetainė:
kaunas.lcn.lt/parapijos/ariogala
El. paštas:
ariogala@kaunas.lcn.lt
 
Šv. Mišios:
Sekm.: 10.00 ir 12.00

Šešt.: 11.00 ir 17.00

II, III, IV, V – 17.00
 
 
Skelbimai:
MIELI PARAPIJIEČIAI IR VISI GEROS VALIOS ŽMONĖS
 
Prašome ir Jūsų suteikti finansinę paramą, kuri bus skirta Ariogalos šv. arkangelo Mykolo parapijos namų statybai.
 
Naujas pastatas bus skiriamas religinio, kultūrinio, meninio ir kitokio pobūdžio renginiams.
 
Ariogaloje jau tradiciniu yra tapęs politinių kalinių, tremtinių ir rezistencinės kovos dalyvių sąskrydis bei piligriminės kelionės į Šiluvą. Čia daug apsilanko žmonių ir su nuoskauda apgailestauja, kad nėra tinkamų parapijos namų.
 
ARIOGALOS ŠV. ARKANGELO MYKOLO PARAPIJA 
Įmonės kodas: 191045223
PARAMOS SĄSKAITA
LT 77 7300 0100 9954 0167
Bankas: Swedbank.
 
Kiekvieno mėnesio pirmąjį sekmadienį Ariogalos šv. arkang. Mykolo bažnyčioje Sumos šv. Mišių metu maldose prisiminsime visus rėmėjus.
 

NAUJIENOS

Advento vakaronė "Prie gerumo šviesos"

„Reikia degint žvakes
Kaip likimo tekėjimą lėtą, kol neliks nė vienos,-
Tik dangus virš galvos vainikuotas.
Užsidekim žvakes –
jei laukimas ateinančio duotas...“
 
Mintys skambėjusios Advento vakaronės metu.
 
Trečiasis Advento sekmadienis. Trečia žvakutė jau suspindėjo ir Advento vainike. Pradeda puoštis namai, žiebiasi miestuose eglutės. Pasipuošė ir Ariogalos šv. arkangelo Mykolo parapijos namai neįgaliųjų ir bendruomenės narių šypsenomis, atvertomis širdimis, giesmėmis, sveikinimais, muzikiniais pasirodymais. Gruodžio 16 dieną  Ariogalos miestelio neįgaliuosius ir bendruomenės  žmones  subūrė jau tradicija  tapusi ketvirtoji Advento popietė „Prie gerumo šviesos″. Ją kasmet organizuoja Raseinių Neįgaliųjų Dienos Užimtumo Centro Ariogalos kabineto socialinė darbuotoja Meilutė Karaktinavičienė.  
 
Parapijos namai suspindėjo nuostabiais muzikiniais kūriniais, kuriuos atliko Ariogalos gimnazijos, Raseinių meno mokyklos Ariogalos filialo mokiniai ir mokytojai, vaikų lopšelio-darželio auklėtiniai bei kultūros namų meno kolektyvai.
 
Klausytojų ausis džiugino ir sveikinimo žodį – šiltų ir jaukių artėjančių švenčių susirinkusiems linkėjo Ariogalos šv. arkangelo Mykolo bažnyčios klebonas kunigas Gintautas Jankauskas, Raseinių neįgaliųjų dienos užimtumo centro  direktorė – Asta Cicėnienė,  Ariogalos miesto seniūnė –Renata Aleksiejienė,  Ariogalos gimnazijos direktorius –Arvydas Stankus, Asociacijos „Ariogalos Bendruomenė“ pirmininkė Regina Balčaitienė, Raseinių meno mokyklos Ariogalos filialo direktoriaus pavaduotoja ugdymui Danutė Nedzinskienė, Raseinių rajono tarybos nariai – Jonas Vazgys, LR Seimo nario Edmundo Jonylos padėjėja, tarybos narė Diana Kaupaitienė.  Šiltus žodžius tarė ir šio krašto poetas Juozas Mickevičius.
 
Padėkos žodžius tarė šio renginio sumanytoja ir organizatorė Meilutė Karaktinavičienė, klebonui  Gintautui Jankauskui už šiltą priėmimą į parapijos namus, įteikdama degančią žvakelę – šilumos, šviesos, nuoširdumo ir meilės simbolį... 
 
Nuskambėjus paskutiniesiems giesmės  „Tyli Naktis“ žodžiams Meilutė Karaktinavičienė padėkojo visiems susirinkusiems, sveikinusiems,  prisidėjusiems prie šventės organizavimo ir pakvietė visus bendrai agapės vakarienei, smagiam ir šiltam bendravimui  prie kavos ir arbatos puodelio.
 
Adventas – tai laukimo laikotarpis. Ir tik skleidžiant  gerumo šviesą, tas laukimas neprailgsta. Tad užsidekime visi savo širdyse gerumo žvakeles, tegul jos mums apšviečia visą gyvenimo kelią, nes gerais dalykais vedini turėtume eiti ne tik Kalėdinio laukimo laikotarpį, bet ir visą laiką. Tik tada ta žvakelė niekada neužges ir šildys ne tik mus, bet ir mūsų artimuosius.
 
VšĮ Raseinių NDUC Ariogalos kabineto socialinė darbuotoja
Meilutė Karaktinavičienė

 

  << į puslapio viršų
Atnaujinta 2020 07 06
 
© 2003 Katalikų interneto tarnyba, el. paštas: p-kaunas@lcn.lt
© 2003 Ariogalos šv. arkangelo Mykolo parapija