Kauno arkivyskupija Raseinių dekanatas  
       
Naujienos
Laikraštis
Šiluvos Jubiliejus
Ariogalos enciklopedija
Apie Ariogalą ir seniūniją
Bažnyčios ir parapijos istorija
Dvasininkai
Pastoracinė taryba ir sinodo grupė
Gyvenimas
Kalendorius ir nuorodos
English
 
 
Interneto svetainė:
kaunas.lcn.lt/parapijos/ariogala
El. paštas:
ariogala@kaunas.lcn.lt
 
Šv. Mišios:
Sekm.: 10.00 ir 12.00

Šešt.: 11.00 ir 17.00

II, III, IV, V – 17.00
 
 
Skelbimai:
MIELI PARAPIJIEČIAI IR VISI GEROS VALIOS ŽMONĖS
 
Prašome ir Jūsų suteikti finansinę paramą, kuri bus skirta Ariogalos šv. arkangelo Mykolo parapijos namų statybai.
 
Naujas pastatas bus skiriamas religinio, kultūrinio, meninio ir kitokio pobūdžio renginiams.
 
Ariogaloje jau tradiciniu yra tapęs politinių kalinių, tremtinių ir rezistencinės kovos dalyvių sąskrydis bei piligriminės kelionės į Šiluvą. Čia daug apsilanko žmonių ir su nuoskauda apgailestauja, kad nėra tinkamų parapijos namų.
 
ARIOGALOS ŠV. ARKANGELO MYKOLO PARAPIJA 
Įmonės kodas: 191045223
PARAMOS SĄSKAITA
LT 77 7300 0100 9954 0167
Bankas: Swedbank.
 
Kiekvieno mėnesio pirmąjį sekmadienį Ariogalos šv. arkang. Mykolo bažnyčioje Sumos šv. Mišių metu maldose prisiminsime visus rėmėjus.
 

NAUJIENOS

Bendruomenės diena Raseinių r. Ariogalos gimnazijoje

Dabar Advento metas - ramaus pasibuvimo ir bendrystės laikas.  Gruodžio 15-oji  Ariogalos gimnazijoje buvo neįprasta diena. Visą dieną  vyko įvairios veiklos. Tėveliai buvo pakviesti susipažinti su mokymosi aplinka, pabendrauti su gimnazijos administracija, mokytojais, kitais specialistais,  stebėti mokinių veiklą pamokose.
 
13 valandą vyko Advento popietė ,,Kalėdų laukimas‘‘, kurią organizavo lietuvių kalbos mokytoja Vilma Šegždienė.  Popietėje dalyvavo etnologė  dr. Daiva Šeškauskaitė.  5-7 klasių mokiniai, etnokultūros būrelio nariai ir  maironiečiai buvo supažindinti su senovės lietuvių Advento papročiais bei tradicijomis. Etnologė grojo keliais muzikos instrumentais, dainavo ir vaikus pamokė keletą dainų, žaidimų, burtų... Dalyviai taip pat  buvo kviečiami  paragauti paruoštų Kūčių valgių, palinkėti vieni kitiems ramybės ir džiaugsmingo laukimo. Žinoma, sulaukė ir dovanėlių. Auginant jaunąją kartą svarbu perduoti tai, ką mūsų senoliai brangino ir puoselėjo.
 
14 valandą  visa bendruomenė buvo pakviesta į adventinę popietę. Meninę programą dovanojo etnologė  dr. Daiva Šeškauskaitė. Susirinkusius pasveikino  Ariogalos parapijos klebonas, kunigas Gintautas Jankauskas,  Ariogalos gimnazijos direktorius Arvydas Stankus,  pavaduotoja ugdymui Marytė Kvietkuvienė. Klebonas Gintautas Jankauskas palaimino stalą, popietės  dalyviai laužė kalėdaičius, palinkėdami kažko svarbaus kiekvienam dalyvavusiam.  Prasminga popietė nuteikė pakiliai pasiruošti  ateinančioms gražiausioms metų šventėms.
 
Šią dieną oficialiai gimnazijoje buvo atidaryta judrioji salė, kurioje daugybė sportinio inventoriaus, kuriuo galės naudotis visi norintys.
 
17 valandą tėveliams ir visai bendruomenei buvo surengtas gražus koncertas, kurio meninėje programoje sveikinimai,  pačios gražiausios mokinių atliekamos dainos, įspūdingi šokiai, skambūs posmai... Po jo klasių vadovai, mokytojai laukė mokinių tėvelių klasių kabinetuose ir vyko susirinkimai.
 
Adventas yra metas įžiebti šviesą savo sieloje ir padėti kitam tą šviesą savyje įžiebti - pripažinimo, padrąsinimo, susikaupimo, meilės ir džiaugsmo šviesą. Būkime laimingi!
 
Vilma Šegždienė,  Ariogalos gimnazijos lietuvių kalbos mokytoja

 

  << į puslapio viršų
Atnaujinta 2023 09 27
 
© 2003 Katalikų interneto tarnyba, el. paštas: p-kaunas@lcn.lt
© 2003 Ariogalos šv. arkangelo Mykolo parapija