Konkursas „Mano prakartėlė"

Kalėdos – laukiama, gilias tradicijas turinti šventė. Kalėdų eglė ar prakartėlė - tai nenuginčijamai šventa Kalėdų dvasia, kuri užburia mažus ir didelius. Tai metas, kai gimsta stebuklai: Tikėjimas, Meilė ir Viltis.

Šiais metais Raseinių r. Ariogalos gimnazijoje vyko kalėdinis konkursas ,,Mano prakartėlė”. Jame dalyvavo priešmokyklinio ugdymo grupės iš Ariogalos gimnazijos ir Raseinių lopšelio – darželio „Liepaitė”, Raseinių Viktoro Petkaus pagrindinės mokyklos, Raseinių Šaltinio progimnazijos, Šiluvos, Nemakščių, Ariogalos gimnazijų, Ilgižių mokyklo-daugiafunkcio centro pradinių klasių mokiniai. Akį džiugino net 54 prakartėlės.

Konkurso dalyvius ir svečius pasveikino Ariogalos gimnazijos jaunučių vokalinis ansamblis. Mažuosius dainininkus paruošė muzikos mokytoja Džiuljeta Banienė. Dramos būrelio vadovės Aldonos Zajančkauskienės vadovaujami mažieji artistai parodė jaudinantį spektaklį „Kalėdų belaukiant”. Renginyje dalyvavo Ariogalos gimnazijos direktorius Arvydas Stankus, Ariogalos parapijos klebonas Gintautas Jankauskas, direktoriaus pavaduotoja ugdymui Aldona Norkienė. Gimnazijos direktorius pasidžiaugė įspūdingomis prakartėlėmis, jų gausa bei gražiu mokinių, jų tėvelių ir mokytojų bendradarbiavimu. Klebonas Gintautas Jankauskas priminė prakartėlės istoriją, palinkėjo tarpusavio gerumo, šilumos, Dievo palaimos, pasidžiaugė prasmingu konkursu.

Konkurso komisijos pirmininkė direktoriaus pavaduotoja ugdymui Aldona Norkienė džiugiai pranešė, kad apdovanojimus gaus net 18 laureatų. Trys iš jų – kolektyviniai darbai. Raseinių švietimo centro diplomais, atminimo dovanėlėmis ir Ariogalos gimnazijos bendruomenės ir tėvų klubo „Santaka” saldumynais buvo apdovanota: Evelina Motiejaitytė (Raseinių lopšelis - darželis, PUG), Lėja Saročkaitė (Ariogalos gimnazija, PUG), Airidas Vaitkus (Ariogalos gimnazija, PUG), Mila Špokaitė (Ariogalos gimnazija, 1 a), Meda Sabašinskaitė  (Ariogalos gimnazija, 1 b), Rusnė Stoškutė (Ilgižių mokykla – daugiafunkcis centras, 1 kl.), Urtė Gudelevičiūtė (Ariogalos gimnazija, 2 a), Justinas Džiaugys (Ariogalos gimnazija, 2 b), Gabrielė Užumeckaitė (Ariogalos gimnazija, 2 b),  Paulina Raginskytė (Ariogalos gimnazija, 3 a),  Arijana Škarnulytė    (Ariogalos gimnazija 3 b), Julius  Šereiva (Šiluvos gimnazija, 3 kl. ), Dominykas  Stanius  (Ariogalos gimnazija, 4 a), Faustas Jelnionis (Ariogalos gimnazija, 4 b), Emilija Kreimerytė (Raseinių Viktoro Petkaus pagrindinė mokykla, 4 kl.), Raseinių Viktoro Petkaus pagrindinės mokyklos 3 kl., Nemakščių gimnazijos 3 kl., Raseinių Šaltinio progimnazijos 3 kl. kolektyviniai darbai.

Mokinių, jų tėvelių širdžių šiluma sušildytos nuostabios prakartėlės dar ilgai džiugins Ariogalos gimnazijos bendruomenę, svečius, praskaidrins kasdienybę ir primins apie artėjančias šventes. Organizacinė grupė – Aldona Zajančkauskienė, Daiva Stankienė,  Rita Urbonienė, Auksė Jankūnienė, Džiuljeta Banienė - dėkoja visiems konkurso dalyviams, jų tėveliams, mokytojams, svečiams, Ariogalos gimnazijos bendruomenės ir tėvų klubui „Santaka“ bei linki kūrybingų, prasmingų ateinančių metų. Kartu su Betliejaus žvaigžde te kiekvieno širdyje užgims Kristus – Tikėjimo, Vilties ir Meilės kūdikis...

Auksė Jankūnienė Ariogalos gimnazijos pradinių klasių mokytoja