Kauno arkivyskupija Raseinių dekanatas  
       
Naujienos
Laikraštis
Šiluvos Jubiliejus
Ariogalos enciklopedija
Apie Ariogalą ir seniūniją
Bažnyčios ir parapijos istorija
Dvasininkai
Pastoracinė taryba ir sinodo grupė
Gyvenimas
Kalendorius ir nuorodos
English
 
 
Interneto svetainė:
kaunas.lcn.lt/parapijos/ariogala
El. paštas:
ariogala@kaunas.lcn.lt
 
Šv. Mišios:
Sekm.: 10.00 ir 12.00

Šešt.: 11.00 ir 17.00

II, III, IV, V – 17.00
 
 
Skelbimai:
MIELI PARAPIJIEČIAI IR VISI GEROS VALIOS ŽMONĖS
 
Prašome ir Jūsų suteikti finansinę paramą, kuri bus skirta Ariogalos šv. arkangelo Mykolo parapijos namų statybai.
 
Naujas pastatas bus skiriamas religinio, kultūrinio, meninio ir kitokio pobūdžio renginiams.
 
Ariogaloje jau tradiciniu yra tapęs politinių kalinių, tremtinių ir rezistencinės kovos dalyvių sąskrydis bei piligriminės kelionės į Šiluvą. Čia daug apsilanko žmonių ir su nuoskauda apgailestauja, kad nėra tinkamų parapijos namų.
 
ARIOGALOS ŠV. ARKANGELO MYKOLO PARAPIJA 
Įmonės kodas: 191045223
PARAMOS SĄSKAITA
LT 77 7300 0100 9954 0167
Bankas: Swedbank.
 
Kiekvieno mėnesio pirmąjį sekmadienį Ariogalos šv. arkang. Mykolo bažnyčioje Sumos šv. Mišių metu maldose prisiminsime visus rėmėjus.
 

NAUJIENOS

Kalėdinis turnyras
 
Šių metų gruodžio 21 d. stalo teniso entuziastai iš Ariogalos, Viduklės, Raseinių, Kauno rajono rinkosi į Ariogalos šv. arkangelo Mykolo bažnyčios parapijos namus. Čia klebono Gintauto Jankausko iniciatyva kasmet vyksta kalėdinis stalo teniso turnyras.
 
Pagal nusistovėjusią tradiciją prie žaliųjų stalų susirinko 10 vyrų. Atkakli kova vyko prie dviejų stalų dvejuose pogrupiuose.
 
Finalinėje kovoje susitiko Viduklės stalo teniso klubo vadovas Klemensas Krolys ir svečias iš Čekiškės Petras Karalius. Nežymia persvara įnirtingoje kovoje pergalę iškovojo vidukliškis K.Krolys. Antra vieta atiteko emocingam kovotojui P.Karaliui. Įdomus sportinis susitikimas vyko ir dėl trečios vietos tarp Edmundo Jonylos ir Jurgio Plieskio. Trečią vietą ir taurę laimėjo J.Plieskis. Paguodos taurė atiteko E.Jonylai.
 
Įtemptos kovos vyko ir tarp kitų dalyvių, kurie vietomis pasiskirstė atitinkamai: Rolandas Povilauskas, Algirdas Masteika, Gintautas Jankauskas, Mindaugas Jastržemskis, Vytautas Juškevičius, Vincas Kubilius.
 
Taures ir medalius kalėdiniam turnyrui parūpino E.Jonyla. Jis yra Ariogalos parapijos namų stalo teniso turnyrų iniciatorius ir rėmėjas.
 
V. Kubilius paruošė staigmenas – sportiniai marškinėliai su užrašais: „Ariogalos  žvaigždė“ ir „Petras žvaigždė“. Pirmą vietą turnyre laimėjusiam buvo įteikti sportiniai marškinėliai „Ariogalos žvaigždė“, antrą vietą užėmusiam Petrui atiteko „Petras žvaigždė“ marškinėliai.
 
Pasveikinti svečių į kalėdinį turnyrą atėjo Ariogalos stalo teniso žaidėja Dalia Kundratavičienė. Ji žaidėjams įteikė kalėdines dovanėles.
 
Visus dalyvius sveikino ir nugalėtojams taures įteikė kalėdinio turnyro teisėjas ir žaidėjas A.Masteika. Po apdovanojimų visi nusifotografavome.
 
Kadangi turnyras vyko prieš šv.Kalėdas, klebonas pakvietė visus prie adventinio stalo. Jis papasakojo apie Advento prasmę, Bažnytinius liturginius metus. Perskaitęs Evangelijos ištrauką pagal Luką apie Jėzaus gimimą, palaimino stalą, padalijo kalėdaičius.
 
Dalindamiesi plotkelėmis vieni kitiems linkėjome gražių artėjančių šv.Kalėdų, laimingų Naujųjų metų. Išgirdome vieni iš kitų daug šiltų žodžių, palinkėjimų. Prie arbatos puodelio turnyro dalyviai dalijosi varžybų įspūdžiais, dėkojo klebonui Gintautui Jankauskui už puikią sporto šventę.
                            
Edmundas  Jonyla
 

 

  << į puslapio viršų
Atnaujinta 2020 03 01
 
© 2003 Katalikų interneto tarnyba, el. paštas: p-kaunas@lcn.lt
© 2003 Ariogalos šv. arkangelo Mykolo parapija