Kauno arkivyskupija Raseinių dekanatas  
       
Naujienos
Laikraštis
Šiluvos Jubiliejus
Ariogalos enciklopedija
Apie Ariogalą ir seniūniją
Bažnyčios ir parapijos istorija
Dvasininkai
Pastoracinė taryba ir sinodo grupė
Gyvenimas
Kalendorius ir nuorodos
English
 
 
Interneto svetainė:
kaunas.lcn.lt/parapijos/ariogala
El. paštas:
ariogala@kaunas.lcn.lt
 
Šv. Mišios:
Sekm.: 10.00 ir 12.00

Šešt.: 11.00 ir 17.00

II, III, IV, V – 17.00
 
 
Skelbimai:
MIELI PARAPIJIEČIAI IR VISI GEROS VALIOS ŽMONĖS
 
Prašome ir Jūsų suteikti finansinę paramą, kuri bus skirta Ariogalos šv. arkangelo Mykolo parapijos namų statybai.
 
Naujas pastatas bus skiriamas religinio, kultūrinio, meninio ir kitokio pobūdžio renginiams.
 
Ariogaloje jau tradiciniu yra tapęs politinių kalinių, tremtinių ir rezistencinės kovos dalyvių sąskrydis bei piligriminės kelionės į Šiluvą. Čia daug apsilanko žmonių ir su nuoskauda apgailestauja, kad nėra tinkamų parapijos namų.
 
ARIOGALOS ŠV. ARKANGELO MYKOLO PARAPIJA 
Įmonės kodas: 191045223
PARAMOS SĄSKAITA
LT 77 7300 0100 9954 0167
Bankas: Swedbank.
 
Kiekvieno mėnesio pirmąjį sekmadienį Ariogalos šv. arkang. Mykolo bažnyčioje Sumos šv. Mišių metu maldose prisiminsime visus rėmėjus.
 

NAUJIENOS

SĖKMINGA GIMNAZIJOS 10-ČIO KELIONĖ

Gegužės 18 dieną Ariogalos gimnazija surengė baigiamąjį šventinio ciklo, skirto Ariogalos gimnazijos 10-mečiui, renginį „Kelionė į sėkmę“. Ši švietimo įstaiga buvo akredituota ir 1-12 klasių mokinius ugdančia gimnazija tapo 2008 m. Šiandien Ariogalos gimnazija – viena moderniausių, pažangiausių rajono ugdymo įstaigų: teikianti kokybiškas ugdymo paslaugas, nuolat ieškanti naujovių ir nebijanti iššūkių, garsėjanti mokinių pasiekimais ir profesionaliais pedagogais, aktyviai dalyvaujanti tarptautiniuose projektuose ir t. t.

Į šventinį renginį susirinkusius svečius Gimnazijos direktorius Arvydas Stankus pakvietė aplankyti naujai įrengtas edukacines erdves. Perkirpus simbolines atidarymo juosteles apžiūrėti išmanieji biologijos ir kalbų kabinetai bei Pabėgimo kambarys – pašėlusios mokslininkės laboratorija.

Pasidžiaugus moderniai ir išradingai įrengtais kabinetais, šventė tęsėsi gimnazijos salėje. Pasveikinęs susirinkusiuosius gimnazijos direktorius Arvydas Stankus kartu su Raseinių pedagoginės psichologinės tarnybos direktore Reda Kunickiene įvairių konkursų ir olimpiadų prizinių vietų laimėtojams įteikė diplomus, o už puikius šių mokslo metų mokinių rezultatus padėkos įteiktos visam būriui pedagogų.

Pagerbtos nominacijos „Metų sportininkas“ nugalėtojos Augustė ir Roberta Žikaitės, „Metų menininkės“ titulą pelniusi Skaistė Jurkšaitytė bei šauniausiomis šiemet pripažintos gimnazijos klasės - 7 a ir I b.

Apvalios sukakties proga Ariogalos gimnazijos bendruomenę sveikino Savivaldybės meras Algirdas Gricius, vicemerė Gitana Rašimienė, mero patarėja Vaida Tunaitienė, Savivaldybės administracijos Švietimo ir socialinių reikalų departamento direktorė Jolita Jablonskienė ir Viduklės Simono Stanevičiaus gimnazijos direktorė Danutė Janukienė, Ariogalos PSPC direktorius Liudas Kavaliauskas, Ariogalos parapijos klebonas kun. Gintautas Jankauskas.

Renginio metu scenoje savo meninius gebėjimus atskleidė gimnazijos dainininkai, šokėjai, muzikantai.

 

  << į puslapio viršų
Atnaujinta 2021 09 01
 
© 2003 Katalikų interneto tarnyba, el. paštas: p-kaunas@lcn.lt
© 2003 Ariogalos šv. arkangelo Mykolo parapija