Kauno arkivyskupija Raseinių dekanatas  
       
Naujienos
Laikraštis
Šiluvos Jubiliejus
Ariogalos enciklopedija
Apie Ariogalą ir seniūniją
Bažnyčios ir parapijos istorija
Dvasininkai
Pastoracinė taryba ir sinodo grupė
Gyvenimas
Kalendorius ir nuorodos
English
 
 
Interneto svetainė:
kaunas.lcn.lt/parapijos/ariogala
El. paštas:
ariogala@kaunas.lcn.lt
 
Šv. Mišios:
Sekm.: 10.00 ir 12.00

Šešt.: 11.00 ir 17.00

II, III, IV, V – 17.00
 
 
Skelbimai:
MIELI PARAPIJIEČIAI IR VISI GEROS VALIOS ŽMONĖS
 
Prašome ir Jūsų suteikti finansinę paramą, kuri bus skirta Ariogalos šv. arkangelo Mykolo parapijos namų statybai.
 
Naujas pastatas bus skiriamas religinio, kultūrinio, meninio ir kitokio pobūdžio renginiams.
 
Ariogaloje jau tradiciniu yra tapęs politinių kalinių, tremtinių ir rezistencinės kovos dalyvių sąskrydis bei piligriminės kelionės į Šiluvą. Čia daug apsilanko žmonių ir su nuoskauda apgailestauja, kad nėra tinkamų parapijos namų.
 
ARIOGALOS ŠV. ARKANGELO MYKOLO PARAPIJA 
Įmonės kodas: 191045223
PARAMOS SĄSKAITA
LT 77 7300 0100 9954 0167
Bankas: Swedbank.
 
Kiekvieno mėnesio pirmąjį sekmadienį Ariogalos šv. arkang. Mykolo bažnyčioje Sumos šv. Mišių metu maldose prisiminsime visus rėmėjus.
 

NAUJIENOS

Advento popietė - 2018
 
Žemę pamažu sukausto gruodas. Lėtai ant delno nutupia snaigės, sniego paklotai matosi laukuose. Virsmas vyksta gamtoje, virsmas vyksta ir žmoguje.
 
Visais laikais žmones jaudina didžiųjų švenčių laukimas. Mintimis nuklystame į praeitį, prisimename savo protėvius, senelius. Prisimename, kaip jie mokėjo susikurti dvasinį šventumą, susikaupimo nuotaiką.
Gėluvos kaimo bendruomenės taryba kartu su KC Gėluvoje vadove Rita Andriuškevičiene šiemet šalia Kalėdinės eglutės paruošė senovinių relikvijų kampelį. Senas paveikslas „Kūčių vakaras”. Daugiau kaip šimtas metų, atlaikiusi net tremtį, sukrypusi mukelė. Kantičkos domino ne vieną dalyvavusį Advento popietę „Šv. Kalėdų belaukiant”.
 
Popietę vedė ir nuoširdžiai bendravo Aldona Radčenko. Skambėjo jautrios Andriejaus Radčenko melodijos, pritariant gitarai.
Ariogalos parapijos klebonas Gintautas Jankauskas  pasidalijo tikėjimo tiesomis ir priminė, kad laiko tėkmė nenumaldomai priartina prie Kristaus gimimo šventės. Klebonas skaitė maldas, laimino susirinkusiuosius, ragindamas visus laužti kalėdaitį ir vienas kitam pasakyti po palinkėjimą. Klebonas pažadėjo, kad Kūčių vakarą, jis tikinčiųjų lauks Ariogalos bažnyčioje, kartu maldoje sutikti beprasidedančias Kalėdas.
Šventės metu prisiekė ir į bendruomenės narius priimti keletas senjorų jau perkopusių 70 metų slenkstį. Nepamiršome ir bendruomenės ilgaamžių. Juos sveikino bendruomenės pirmininkas Jonas Vazgys ir Gėluvos seniūnaitijos seniūnaitė Vida Šalvaitienė.
 
Priminta, kad Advento laikotarpiu tęsiama bendruomenėje  pradėta akcija „Šiltos Kalėdos”, kurios metu mezgamos kojinės, pirštinės ir jos dovanojamos  tiems, kuriems labiausiai reikia. Savo mezginius pristatė Irena Jankauskienė, Renata Leskauskienė bei Kėdainių rajono Sirutiškio kaimo bendruomenė.
Visi buvo pakviesti prie arbatos puodelio. Ilgai nesiskirstėme, dalijomės prisiminimais, bendravome. Išsinešėme į namus daug gerumo, nuoširdumo ir vilties.
 
Gėluvos seniūnaitijos seniūnaitė Vida Šalvaitienė

 

  << į puslapio viršų
Atnaujinta 2020 07 06
 
© 2003 Katalikų interneto tarnyba, el. paštas: p-kaunas@lcn.lt
© 2003 Ariogalos šv. arkangelo Mykolo parapija