Kauno arkivyskupija Raseinių dekanatas  
       
Naujienos
Laikraštis
Šiluvos Jubiliejus
Ariogalos enciklopedija
Apie Ariogalą ir seniūniją
Bažnyčios ir parapijos istorija
Dvasininkai
Pastoracinė taryba ir sinodo grupė
Gyvenimas
Kalendorius ir nuorodos
English
 
 
Interneto svetainė:
kaunas.lcn.lt/parapijos/ariogala
El. paštas:
ariogala@kaunas.lcn.lt
 
Šv. Mišios:
Sekm.: 10.00 ir 12.00

Šešt.: 11.00 ir 17.00

II, III, IV, V – 17.00
 
 
Skelbimai:
MIELI PARAPIJIEČIAI IR VISI GEROS VALIOS ŽMONĖS
 
Prašome ir Jūsų suteikti finansinę paramą, kuri bus skirta Ariogalos šv. arkangelo Mykolo parapijos namų statybai.
 
Naujas pastatas bus skiriamas religinio, kultūrinio, meninio ir kitokio pobūdžio renginiams.
 
Ariogaloje jau tradiciniu yra tapęs politinių kalinių, tremtinių ir rezistencinės kovos dalyvių sąskrydis bei piligriminės kelionės į Šiluvą. Čia daug apsilanko žmonių ir su nuoskauda apgailestauja, kad nėra tinkamų parapijos namų.
 
ARIOGALOS ŠV. ARKANGELO MYKOLO PARAPIJA 
Įmonės kodas: 191045223
PARAMOS SĄSKAITA
LT 77 7300 0100 9954 0167
Bankas: Swedbank.
 
Kiekvieno mėnesio pirmąjį sekmadienį Ariogalos šv. arkang. Mykolo bažnyčioje Sumos šv. Mišių metu maldose prisiminsime visus rėmėjus.
 

NAUJIENOS

Tradicinis kalėdinis turnyras

Kasmet šv. Arkangelo Mykolo parapijos namuose rengiamas kalėdinis stalo teniso turnyras. Šiemet subūrė dešimt žaidėjų, kurie čia atvyko ne tik iš Raseinių, Arogalos, bet ir iš Viduklės, Dotnuvos bei Čekiškės.
Keturias valandas trukęs turnyras pareikalalvo ne tik ištvermės, bet ir dovanojo daug gerų emocijų – varžyboms pasibaigus džiaugėsi ir tie, kurie tapo prizininkais, ir tie, kuriems sėkmė šįkart nesišypsojo.
Kalėdiniame stalo teniso turnyre geriau sekėsi vyresniems jo dalyviams.
Pirmąją vietą iškovojo vienas iš vyresnių šio turnyro dalyvis Klemensas Krolys. Jis finale nugalėjo šv. Arkangelo Mykolo parapijos kleboną Gintautą Jankauską, kuris buvo tapęs velykinio turnyro nugalėjoju.
Trečiąją vietą šiemetiniame turnyre užėmė Rolandas Povilauskas mažajame finale įveikęs Algirdą  Masteiką.
„Tikėjausi pasirodyti geriau, bet fortūna šiemet šysojosi vyresniems žaidėjams. Gal mes jaunesni per Kalėdas prie šventinio stalo pernelyg ilgai užsibuvome, per daug kūčiukų suvalgėme”, – juokavo šio turnyro dalyvis”, –Vytautas Juškevičius.
Dažnai stalo teniso į šv. Arkangelo Mykolo parapijos namus pažaisti užsukantis V. Juškevičius sakė, kad svarbiau už norą laimėti yra galimybė puikiai praleisti laiką.
„Čia susirenkame ne tik pajudėti, bet ir pabendrauti. Varžomės tik žaisdami stalo tenisą, o šiaip esame bendraminčiai ir labai vertiname galimybę pabendrauti.
Paradoksalu, tačiau begalines galimybes bendrauti suteikainčios dabartinės technologijos nuskurdino žmones – šimtas feisbuko draugų niekada neatstos kelių draugų su kuriais tu gali bendrauti betarpiškai.
Labai džiaugiuosi ta galimybe, kurią suteikia šv. Arkangelo Mykolo parapijoje rengiamos stalo teniso varžybos, per kurias gali ne tik pasivaržyti, bet ir pabendrauti su klebono G. Jankausko suburtais bendraminčiais”, – sakė V.Juškevičius
 

 

  << į puslapio viršų
Atnaujinta 2023 09 27
 
© 2003 Katalikų interneto tarnyba, el. paštas: p-kaunas@lcn.lt
© 2003 Ariogalos šv. arkangelo Mykolo parapija